Żona Krzysztofa Piątka w KUSZĄCYCH pozach. ODSŁONIŁA KRĄGŁOŚCI, dziwny komentarz piłkarza

2021-01-18 21:17 kkn
Paulina Piątek
Autor: Instagram/paulynaaa_a Paulina Piątek

Podczas gdy w Polsce zima przypomniała o sobie w dość mocny sposób, to w innych zakątkach świata temperatura jest zdecydowanie bardziej przyjazna. Jednak trzeba przemierzyć wiele tysięcy kilometrów, aby zaznać ciepła. Na taki krok zdecydowała się Paulina Piątek, która wypoczywa w Afryce. A przy tym kusi zdjęciami z wakacji.

Dotychczas byliśmy przyzwyczajeni do tego, że przekraczanie granic nie jest większym problemem. Wszystko zmieniło się jednak za sprawą pandemii koronawirusa, przez co większość z nas musiała zrezygnować z wakacyjnych planów. Nie oznacza to jednak, że podróżowanie całkowicie wymarło. Są takie kierunki, które wciąż otwarte są na turystów i chętnie przyjmują przybyszów z różnych stron świata.

OSTRA reakcja polskich piłkarzy na zwolnienie Brzęczka. Padły MOCNE słowa, wielkie zaskoczenie

Jednym z nich jest Zanzibar. Wyspa ta stała się ostatnio bardzo popularnym miejscem wypoczynku dla polskich celebrytów. W to rajskie miejsce wybrała się również Paulina Piątek. Żona reprezentanta Polski chętnie chwali się zdjęciami z podróży i często zaskakuje swoich fanów. Bo dotychczas raczej unikała odważnych fotografii, które publikuje obecnie.

Narzeczona Szpilki znów POWIĘKSZY PIERSI. Dokładnie opisała, co zrobi z BIUSTEM. Będzie... okrągły?!

Jedna z nich na jej Instagramie pojawiła się niedawno. Ukochana piłkarza w zmysłowej pozie podkreśla swoje kształty w jednoczęściowym kostiumie. Zachwytów nad figurą Piątek nie było końca. Komentarz umieścił również sam zawodnik Herthy, który wyraził się dość... dziwnie. - Moja Sajrena - napisał Piątek. I zapewne chodziło o "syrenę", ale to już pozostawiamy w sferze domysłów.

Brzęczek zwolniony, ale przeszedł do historii. To pierwszy raz
Najnowsze