OSTRA reakcja polskich piłkarzy na zwolnienie Brzęczka. Padły MOCNE słowa, wielkie zaskoczenie

2021-01-18 17:16 kkn
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Nie było prawdopodobnie w Polsce kibica, który nie byłby mocno zaskoczony decyzją, jaka została podjęta w poniedziałkowe południe przez Zbigniewa Bońka. PZPN poinformował bowiem, że Jerzy Brzęczek nie będzie już dłużej selekcjonerem reprezentacji Polski. Portal SportoweFakty WP informuje, że zdziwieni tą decyzją byli również piłkarze.

Sposobności do zwolnienia Jerzego Brzęczka na przestrzeni jego pracy w reprezentacji było naprawdę dużo. Bo kadra pod jego wodzą tylko sporadycznie grała takie mecze, po których można było obsypywać zawodników komplementami. Wydawało się, że jeśli decyzja o dymisji nie zapadła po ostatnim meczu w Lidze Narodów, to Brzęczek będzie miał szansę poprowadzić reprezentację na mistrzostwach Europy i w eliminacjach mistrzostw świata.

Joanna Senyszyn węszy SPISEK Zbigniewa Bońka! Decyzja o zwolnieniu Brzęczka to CHYTRY plan prezesa?

Stało się jednak inaczej, bo w poniedziałek pojawiła się informacja o zwolnieniu Brzęczka. Wywołało to ogromne zdziwienie u kibiców, ekspertów jak i u samych zawodników, o czym informuje portal SportoweFakty WP. Jak napisał Mateusz Skwierawski piłkarze podobnie jak i inni, nie spodziewali się takiej decyzji. Również byli wielce zaskoczeni.

Kiedy Jerzy Brzęczek dowiedział się o ZWOLNIENIU? Dziwny moment, musiał być w SZOKU!

- Nie mam pojęcia, skąd taka decyzja i dlaczego teraz - miał powiedzieć jeden z kadrowiczów. Nie zabrakło również nieco ostrzejszych komentarzy i mocniejszych słów. Kadrowicze mieli mówić m.in. o "masakrze", a pojawił się również komentarz typu: - Prezes Boniek szaleje. Po takich reakcjach można wnioskować, że faktycznie o decyzji prezesa PZPN nie wiedział właściwie nikt.

Brzęczek zwolniony, ale przeszedł do historii. To pierwszy raz
Najnowsze