Cristiano, popatrz co straciłeś! Naga sesja byłej dziewczyny Ronaldo [ZDJĘCIA]

2019-09-10 11:36 FAN
Irina Shayk
Autor: East News Irina Shayk

Cristiano Ronaldo raczej nie starał się ukrywać swoich kolejnych romansów. Od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z Georginą Rodriguez, a pojawiają się nawet plotki, że para wzięła potajemny ślub. Wcześniej jednak spotykał się z wieloma kobietami, a jedną z nich była rosyjska modelka, Irina Shayk. 33-latka wzięła niedawno udział w sesji fotograficznej dla znanej marki. Na zdjęciach pozowała całkiem nago.

Portugalska gwiazda piłki nożnej lubi błyszczeć nie tylko na murawie, ale także poza nią. Ronaldo nigdy nie stronił od wystawnego życia, luksusowych samochodów, czy niewiarygodnie drogich posiadłości. Ponadto często pojawia się na wydarzeniach ze świata show-biznesu. Na tych często pojawiał się z nowymi partnerkami. Jednym z najgłośniejszych romansów Ronaldo, był jego związek z Iriną Shayk.

Piłkarz i modelka byli ze sobą aż pięć lat. Ich relacje rozpadły się na początku 2015 roku. Modelka długo milczała na temat relacji z byłym piłkarzem Realu Madryt, ale kilka miesięcy po rozstaniu zabrała głos w mediach. Według Shayk Ronaldo ją zdradzał. - Byłam przekonana, że znalazłam idealnego mężczyznę, ale życie to zweryfikowało - mówiła w jednym z wywiadów.

Obojgu udało się jednak ułożyć życie i nie narzekają na brak szczęścia. Rosjanka spełnia się ponadto w swoim zawodzie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek. Niedawno wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej dla ekskluzywnej marki odzieżowej, Calvin Klein. Shayk pozuje na nich nago, zasłonięta jedynie torebką. Zastanawiamy się, czy gdy Ronaldo spojrzy na te fotografie, nie pożałuje rozstania z modelką.

Najnowsze