Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/agatycze Agata Sieramska

Minimalistyczne bikini

Dziewczyna Milika odsłoniła niemal wszystko. Te majtki prawie niczego nie zasłaniają, jeden fałszywy ruch i...

2023-01-12 14:00

Arkadiusz Milik coraz śmielej poczyna sobie w Juventusie i ostatnio uratował swój zespół przed utratą punktów. We Włoszech mówi się nie tylko o napastniku reprezentacji Polski, ale również jego ukochanej, Agacie Sieramskiej. Trenerka fitness zachwyca wieloma odważnymi fotografiami. Ponownie uczyniła to niedawno, gdy pokazała się w niebywale skąpym bikini.

Arkadiusz Milik po wznowieniu ligowych rozgrywek radzi sobie całkiem nieźle. Głośno o napastniku reprezentacji Polski było przede wszystkim po spotkaniu z Cremonese. Stara Dama była blisko straty punktów ze znacznie niżej notowanym rywalem, ale na odsiecz ruszył właśnie Milik. Zawodnik zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego i zagwarantował swojej drużynie komplet punktów.

Dziewczyna Milika kusi. Niewiele zasłania na tym zdjęciu

Dlatego włoskie media znów mają powód do pisaniu o Miliku. Nie brakuje również artykułów o jego pięknej ukochanej. Agata Sieramska już niejednokrotnie potrafiła rozpalić Internet pikantnymi zdjęciami. Trenerka fitness ma świetnie wytrenowane ciało i nie ma oporów, aby chwalić się swoim "sześciopakiem". W dodatku często robi to w bardzo skąpym bikini. Ostatnio było podobnie.

Sieramska pokazała zdjęcie z wakacji, które ma być swego rodzaju motywacją. - Wygrzebałam motywacyjne zdjęcie z wakacji, żeby dobrze zapowiedziało nasze noworoczne wyzwanie! - czytamy w opisie fotografii. A na tej widzimy Sieramską w bardzo okrojonej wersji plażowego stroju, która odsłania niemal każdy zakątek ciała trenerki. Trzeba przyznać, że zdjęcie robi wrażenie, ale w takim stroju nietrudno o jakąkolwiek wpadkę. Wystarczy jeden fałszywy ruch...

Jan Tomaszewski wybiera nowego selekcjonera reprezentacji Polski
Najnowsze