Kolega Szczęsnego ZAKAŻONY koronawirusem! Pozytywny wynik testu ma również jego ukochana

2020-03-21 19:46 DaO
Paulo Dybala
Autor: AP Paulo Dybala

Przypadków koronawirusa w świecie sportu z dnia na dzień jest coraz więcej. Bardzo źle wygląda sytuacja w lidze hiszpańskiej, gdzie kilka klubów potwierdziło, że pozytywne wyniki testów otrzymało kilkudziesięciu pracowników. Nie lepiej jest we Włoszech. Kolejnym zakażonym zawodnikiem jest Paulo Dybala. Koronawirusa ma również jego ukochana.

Koronawirus może dotknąć każdego, co pokazują kolejne doniesienia ze świata show biznesu, polityki, czy sportu. Nie ma wątpliwości, że jedyną możliwością uchronienia się przed koronawirusem jest jak najrzadszy kontakt z innymi. Bo należy pamiętać, że zakażeni mogą nie mieć żadnych objawów, a i tak będą zakażać innych. Kolejni zakażeni w sporcie to tylko kwestia czasu.

W sobotni wieczór nie najlepsze informacje przekazał piłkarz Juventusu Turyn, Paulo Dybala. Argentyńczyk w mediach społecznościowych poinformował, że jego test na koronawirusa jest pozytywny. Tym samym Dybala jest trzecim zawodnikiem Juventusu, po Daniele Ruganim i Blaise Matuidi'm, którzy zostali dotknięci chińskim wirusem. Zakażona jest również ukochana Dybali, Oriana.

Robert i Anna Lewandowscy przeznaczą MILIONY na walkę z koronawirusem. Ważny apel pary!

Zawodnik czuje się jednak dobrze, o czym sam poinformował. - Cześć wszystkim, chciałem poinformować, że właśnie otrzymaliśmy wyniki testu COVID-19. Oriana i ja mamy pozytywny wynik. Na szczęście jesteśmy w perfekcyjnym stanie. Dziękujemy za wasze wiadomości i pozdrowienia dla wszystkich - czytamy na Twitterze piłkarza. Warto przypomnieć, że niedawno pojawiły się nieprawdziwe informacje o zakażeniu Dybali. Tym razem nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Najnowsze