GEJOWSKI gest Cristiano Ronaldo. Z kolegą zrobili to na boisku [WIDEO]

2020-01-21 9:41 JWa
Cristiano Ronaldo i Paulo Dybala w płomiennym pocałunku
Autor: Twitter / cristrcaf Cristiano Ronaldo i Paulo Dybala w płomiennym pocałunku

Wygląda na to, że Cristiano Ronaldo w Turynie czuje się doskonale i znalazł nowych, dobrych kolegów! Portugalczyk w Juventusie gra między innymi z Paulo Dybalą. Wygląda na to, że chemia między tą dwójką jest nie tylko na boisku. W ostatnim meczu CR7 dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a z gratulacjami od razu ruszył Argentyńczyk. Wyszło bardzo niezręcznie, bo mężczyźni utonęli w płomiennym pocałunku, a chwilę później czule się obejmowali!

Mecz Juventus Turyn - Parma był kolejnym popisem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk jest największą gwiazdą ekipy ze stolicy Piemontu i każdy jego występ przyciąga uwagę kamer oraz kibiców. Tym razem dwa razy wpisał się na listę strzelców, dzięki czemu gospodarze odnieśli ważne zwycięstwo 2:1. Jednak nie wynik niedzielnej rywalizacji przyciągnął najwięcej uwagi. Szeroko komentowana jest cieszynka, którą CR7 zaprezentował wraz z Paulo Dybalą. Argentyńczyk chciał pogratulować koledze gola i szybko objął go. Po chwili obaj odwrócili głowę w bok i to, co wydarzyło się dalej sprawiło, że kibice poczuli się mocno skonsternowani!

Cristiano Ronaldo i Paulo Dybala po prostu pocałowali się w usta! Na Półwyspie Apenińskim zaczęto się zastanawiać czy taka forma radości była przypadkowa, czy jednak obaj piłkarze ulegli emocjom. Po tym, co zrobili wyraźnie jednak nie poczuli się przesadnie skonsternowani. Wcale nie odsunęli się od siebie, a wręcz przeciwnie! Portugalczyk i Argentyńczyk z Juventusu czule się przytulili i już twarzami do trybun celebrowali trafienie.

Juventus Turyn po dwudziestu kolejkach sezonu 2019/20 Serie A zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. "Stara Dama" przewodzi klasyfikacji, mając na koncie 51 punktów. Drugi w zestawieniu Inter Mediolan Cristiano Ronaldo i spółka wyprzedzają o 4 "oczka". W kolejnym spotkaniu Juve zagra na wyjeździe z Napoli.

Najnowsze