Potomek Maradony TWARDO o Miliku. Po prostu musi to zrobić!

2020-09-17 15:37 JWa
Diego Maradona, Diego Sinagra, Arkadiusz Milik
Autor: East News / AP Diego Maradona, Diego Sinagra, Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik od dłuższego czasu nosi się z zamiarem opuszczenia Napoli. W ostatnich dniach najwięcej mówi się o jego potencjalnym transferze do AS Roma. Napastnik negocjuje z klubem ze stolicy, ale porozumienia wciąż nie osiągnięto. Głos w sprawie zabrał nawet Diego Sinagra. Syn Diego Maradony przedstawił jednoznaczną radę dla Polaka.

Arkadiusz Milik od kilku dni negocjuje z AS Roma warunki przejścia z Napoli. Wielu ekspertów jest zgodnych, że napastnik reprezentacji Polski powinien zdecydować się na ten ruch. Podobną opinię wygłosił na antenie Radia CRC Diego Sinagra. Syn legendarnego Diego Maradony sądzi, że Milik skorzystałby na przejściu do klubu ze stolicy. - "Giallorossi" próbują ze wszystkich sił przekonać Milika do zaakceptowania kontraktu. Polakowi zaproponowano roczną pensję w wysokości 4,8 mln euro - powiedział potomek argentyńskiej ikony futbolu.

Jeden gol Arkadiusza Milika wart tyle, co mieszkanie w Warszawie. Ta kwota PORAŻA

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Z bonusami osiągnąłby 5 milionów. Na zachętę do umowy dodano zapis z bonusem gdyby zdobył Złotego Buta. Milik postąpi słusznie, jeżeli zaakceptuje ofertę Romy - dodał Sinagra, zdradzając szczegóły potencjalnego kontraktu Arkadiusza Milika. Według syna Diego Maradony oferta AS Roma jest dla Arkadiusza Milika więcej niż zadowalająca.

Diego Sinagra uważa, że zawodnik, któremu kończy się kontrakt i nie ma większych szans na grę w Napoli, powinien zdecydowanie przyjąć intratną propozycję umowy na pięć lat.

Najnowsze