Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/agatycze Agata Sieramska

Co za figura!

Przy tym zdjęciu dziewczyny Milika fajerwerki zapaliłyby się same. Odsłoniła ciało bogini. Strój, który niewiele zakrywa

2022-12-31 13:18

Agata Sieramska, a więc ukochana Arkadiusza Milika już od pewnego czasu często znajduje miejsce na portalach internetowych, bo potrafi opublikować fotografię, która rozgrzewa cały Internet. Nie inaczej było tym razem, kiedy to dziewczyna napastnika reprezentacji Polski pokazała wysportowane ciało w bardzo skąpym stroju. Komentarze posypały się w mig i wiele z nich zawierało mnóstwo komplementów.

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska spotykają się już od kilku miesięcy. Początkowo para swój związek zachowywała w tajemnicy i nie chwaliła się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. W pewnym momencie postanowili jednak, że czas na podzielenie się ta informacją z fanami i nie stanowiło już tajemnicy, że piłkarz i trenerka fitness spotykają się i tworzą szczęśliwy związek.

Gorące zdjęcie Agaty Sieramskiej. Dziewczyna Milika zachwyca

Od tego czasu w mediach społecznościowych pojawiło się już mnóstwo ich wspólnych zdjęć i miłość kwitnie. Parę łączy nie tylko uczucie, ale również pasja do dbania o idealną sylwetkę. Sieramska może pochwalić się świetną muskulaturą i niebywale dba o to, aby jej ciało było wręcz idealne. Milik wraz z ukochaną wspólnie spędzają sporo chwil na siłowni. Sama Sieramska natomiast potrafi rozgrzać media społecznościowe.

Nierzadko decyduje się na opublikowanie zdjęć w skąpym stroju, który odsłania jej wysportowaną sylwetkę. Tym razem było podobnie. Sieramska pokazała się w skąpym topie, który odsłania pewną część jej biustu oraz cały brzuch. Fotografia niebywale spodobała się jej fanom, którzy w komentarzach obsypali ją licznymi komentarzami. I wcale nie można się temu dziwić. Zdjęcie znajdziecie poniżej.

Jakub Kwiatkowski o odejściu Czesława Michniewicza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze