Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/agatycze Agata Sieramska

Miłość kwitnie

Intymne wyznanie dziewczyny Milika. Po tym zdjęciu z piłkarzem nie ma cienia wątpliwości, fani zachwyceni

2022-12-05 20:11

Po ciężkich dwóch tygodniach reprezentanci Polski mają trochę czasu dla siebie i swoich bliskich. Po tym, jak biało-czerwoni odpadli z mistrzostw świata, mogli wybrać się na krótkie wakacje. Nie inaczej zrobił Arkadiusz Milik i jego partnerka, Agata Sieramska. Trenerka personalna opublikowała wyjątkowe zdjęcie z zawodnikiem i zdecydowała się na bardzo osobiste, intymne wręcz wyznanie.

Reprezentacja Polski w niedzielny wieczór zakończyła przygodę z mistrzostwami świata w Katarze. Po raz pierwszy od 36 lat biało-czerwonym udało się wyjść z grupy na mundialu, co niewątpliwie zostanie zapamiętane przez kibiców. W 1/8 finału lepsi okazali się Francuzi, choć podopieczni Czesława Michniewicza nie zagrali źle i akurat za to spotkanie zgarnęli pochwały i dobre recenzje.

Dziewczyna Milika opublikowała wyjątkowe zdjęcie. Piękne chwile z piłkarzem

Bo wcześniejsze mecze w wykonaniu biało-czerwonych nie należały do grona "najciekawszych rywalizacji" na mistrzostwach świata w Katarze i akurat za to selekcjoner i zawodnicy zostali skrytykowani. Teraz wielu zawodników może jednak odpocząć od medialnego zgiełku i wydarzeń z ostatnich tygodni. Niektórzy reprezentanci Polski nie wrócili do kraju nad Wisłą, a prosto z Kataru udali się na krótkie wakacje, które mają im dać energię na kolejne miesiące zmagań w klubach. Wspólne chwile w końcu mogą w większym stopni udzielić Arkadiusz Milik i Agata Sieramska. Na profilu w mediach społecznościowych ukochanej napastnika pojawiły się zdjęcia z wyprawy w rajskie tereny. Nie zabrakło również romantycznych chwil. Sieramska pokazała zdjęcie, na którym opiera głowę o ramię piłkarza i dodała bardzo osobisty, intymny opis. - Moje ulubione miejsce - czytamy we wspomnianym opisie. Fani byli wręcz zachwyceni taką fotografią i nie szczędzili komplementów parze.

Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze