Trudno oderwać wzrok

Wpadka dziewczyny Milika była blisko. Ten biustonosz wiele nie zasłaniał, wszystko działo się publicznie

2022-12-02 11:15

Najbliżsi piłkarzy reprezentacji Polski muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość, jeśli chcą spędzić nieco więcej czasu z zawodnikami, bo biało-czerwoni wciąż grają na mistrzostwach świata. Na meczach Polaków nie brakowało jednak żon i dziewczyn naszych zawodników. Na Bliski Wschód wybrała się także Agata Sieramska, ukochana Arkadiusza Milika, która rozpaliła zmysły internautów jednym zdjęciem.

Mistrzostwa świata w Katarze dla reprezentacji Polski wciąż trwają. Po raz pierwszy od 36 lat biało-czerwoni zdołali zapewnić sobie awans z grupy i w 1/8 finału zmierzą się z Francją. Wciąż nie brakuje krytyki pod adresem reprezentacji, która związana jest przede wszystkim ze stylem gry. Nie ma jednak wątpliwości, że wyjście z grupy trzeba uznać za duży sukces. A w rywalizacji z Francją Polacy mogą zagrać już z większym spokojem.

Dziewczyna Milika odsłoniła ciało. Skąpe bikini przykuwa uwagę

Po raz kolejny na trybunach nie powinno zabraknąć polskich fanów. Podczas ostatnich meczów Polaków ich poczynania ze stadionu obserwowały również partnerki zawodników. Na Bliskim Wschodzie jest między innymi Agata Sieramska. Ukochana Arkadiusza Milika publikuje sporo zdjęć ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale jedna fotografia szczególnie przyciągnęła uwagę internautów. Sieramska jest trenerką personalną i bardzo dba o swoje ciało i lubi się nim chwalić. Jej umięśniony brzuch często gości na Instagramie. Teraz ukochana Milika zachwyciła skąpym bikini, w którym pokazała się na plaży. Góra stroju zasłaniała naprawdę niewiele i nie trudno wyobrazić sobie drobną wpadkę w takim biustonoszu. W komentarzach fani nie szczędzili komplementów pod adresem dziewczyny napastnika reprezentacji Polski.

Przed nami HISTORYCZNY MECZ!

Dlaczego Polska może wygrać z Francją? POSŁUCHAJ!

Listen to "GRAMY Z FRANCJĄ ten mecz przejdzie do historii." on Spreaker.
Najnowsze