Celia Krychowiak zdradziła, komu będzie kibicować w meczu Polska - Francja! Będzie miała problemy?

i

Autor: Instagram Celia Krychowiak zdradziła, komu będzie kibicować w meczu Polska - Francja! Będzie miała problemy?

Odważne słowa Francuzki

Celia Krychowiak zdradziła, komu będzie kibicować w meczu Polska - Francja! Będzie miała problemy?

2022-12-02 10:10

Celia Krychowiak, piękna francuska żona Grzegorza Krychowiaka, śledzi występy reprezentacji Polski na mundialu, a po awansie Biało-Czerwonych do 1/8 finału nie ukrywała swojej radości i dumy z męża. Teraz jednak będzie musiała wybrać - Polska czy Francja? Lojalność wobec życiowego partnera czy ojczyzny? Pochodząca z Bordeaux francuska modelka przed meczem Polska - Francja o ćwierćfinał mistrzostw świata w Katarze została zapytana, komu będzie kibicować. Odparła bez wahania!

Celia Krychowiak jest Francuzką. Piękna żona Grzegorza Krychowiaka pochodzi z Bordeaux i właśnie tam poznała przyszłego pomocnika reprezentacji Polski. "Krycha" wyjechał do Francji w 2006 roku, jako 16-latek. Najpierw trafił do akademii Girondins Bordeaux, a po przejściu szczebli juniorskich oraz treningach w drugiej drużynie podpisał profesjonalny kontrakt. Właśnie w tym znanym z doskonałego wina mieście w zachodniej Francji poznał długonogą piękność. Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat po raz pierwszy spotkali się 11 lat temu w salonie firmy z luksusowym wyposażeniem do łazienek, gdzie Francuzka pracowała jako praktykantka. - Poznałam Grzegorza, gdy studiowałam w Bordeaux. Podszedł, żeby zagadać, a raczej poderwać! Najpierw powiedział mi, że też jest studentem. Dopiero po jakimś czasie dowiedziałam się, że gra w piłkę - opowiadała Celia w rozmowie z "Super Expressem". - To była miłość od pierwszego wejrzenia. Od początku przypadł mi do gustu. Wysoki, dobrze zbudowany, ze wspaniałym uśmiechem. I to jak mówił! Tym okropnym akcentem w języku francuskim zupełnie mnie rozłożył - dodała ze śmiechem Francuzka.

Celia Krychowiak ujawnia, komu będzie kibicować w meczu Polska - Francja

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat pobrali się w 2019 r. w bardzo egzotycznym miejscu, a Francuzka zmieniła nazwisko. Modelka wspiera męża i bardzo przeżywa występy pomocnika w reprezentacji Polski. Kiedy stało się jasne, że Polska w 1/8 finału MŚ w Katarze zmierzy się z Francją, Celia Krychowiak postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości, komu będzie kibicować - zespołowi, w którym występuje jej mąż, czy reprezentacji jej ojczyzny. "Dostałam wiadomości z pytaniem, który zespół będę wspierać w następnym meczy. Zawsze Polskę!" - napisała Celia na Instagramie, a potem dodała, odpowiadając na pytanie fana: "Tak, nadal kibicuję Polsce!"

Czy Celia Krychowiak naraziła się rodakom? Na pewno nie podpadła mężowi... Poniżej GALERIA ZDJĘĆ SEKSOWNEJ MODELKI.

Celia Krychowiak zdradziła, komu będzie kibicować w meczu Polska - Francja!

i

Autor: Instagram Celia Krychowiak zdradziła, komu będzie kibicować w meczu Polska - Francja!
Grzegorz Krychowiak: Celia może być wzorem dla Polek. Futbologia Przemka Ofiary

Przed nami HISTORYCZNY MECZ!

Dlaczego Polska może wygrać z Francją? POSŁUCHAJ!

Listen to "GRAMY Z FRANCJĄ ten mecz przejdzie do historii." on Spreaker.
Najnowsze