SEKSOWNA reporterka kibicuje Polakom i wierzy w piłkarski cud. Te ZDJĘCIA rozpalają zmysły

2020-02-27 10:13 FAN
Floriana Messina
Autor: Instagram Floriana Messina

We Włoszech kultura dopingowania jest podobna do tej znanej ze stadionów PKO Ekstraklasy. Fanatyczni fani oddadzą bardzo wiele za swoją ukochaną drużynę, a na trybunach można zobaczyć cały przekrój społeczności. Wśród fanów Napoli, czołowego zespołu Serie A, znalazła się seksowna reporterka, Floriana Messina.

Coraz więcej kobiet interesuje się futbolem - i to nie tylko w wydaniu męskim. Wiadomo jednak, że dopóki popularność kobiecej piłki nie wzrośnie, tak dużo więcej pań będzie pojawiać się na stadionach z większymi i mniejszymi gwiazdami panów. Kobiet nie brakuje na trybunach włoskiej ekstraklasy. Część z nich zajmuje się tym sportem zawodowo, działając jako prezenterki czy ekspertki w telewizji. Z pewnością można do nich zaliczyć Florianę Messinę.

Włoszka dopinguje Napoli, które w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów zremisowało z FC Barceloną 1:1. Nie mamy wątpliwości, że serce gorącej fanki, mimo uprawianego zawodu i konieczności obiektywizmu, zabiło jej kilka razy mocniej. Modelka zdobyła sławę dzięki występowi w "Big Brotherze", a teraz regularnie pojawia się w telewizji jako gospodarz sportowego programu. Dba o swoich fanów, chwaląc się różnymi zdjęciami za pośrednictwem konta na Instagramie, który śledzi blisko pół miliona użytkowników portalu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Me for @varlens.official Post udostępniony przez FLORIANA MESSINA (@floriana_messina)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Me for @puntozero_dal1970 Post udostępniony przez FLORIANA MESSINA (@floriana_messina)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Me for @puntozero_dal1970 #work #weeding Post udostępniony przez FLORIANA MESSINA (@floriana_messina)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🔥 ph @marcobruno.x Post udostępniony przez FLORIANA MESSINA (@floriana_messina)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Besada por el sol • Post udostępniony przez FLORIANA MESSINA (@floriana_messina)

Najnowsze