Dania - Egipt TV TRANSMISJA NA ŻYWO. MŚ w piłce ręcznej: Dania - Egipt STREAM ONLINE LIVE. Mecz Dania - Egipt GDZIE OGLĄDAĆ? Dania - Egipt DZISIAJ w INTERNECIE

2021-01-27 9:30 dko
Mikkel Hansen
Autor: East News Mikkel Hansen

Dania - Egipt TV TRANSMISJA NA ŻYWO. MŚ w piłce ręcznej: Dania - Egipt STREAM ONLINE LIVE. Mecz Dania - Egipt GDZIE OGLĄDAĆ? Dania - Egipt DZISIAJ w INTERNECIE. Mistrzostwa świata w piłce ręcznej wchodzą w decydującą fazę. W środowe popołudnie rozegrane zostaną cztery ćwierćfinały. Jednym z najlepiej zapowiadających się starć, jest rywalizacja obecnych mistrzów świata, Duńczyków z gospodarzem turnieju, Egiptem. Mecz Dania - Egipt TRANSMISJA w TV. MŚ w piłce ręcznej: Dania - Egipt GDZIE OBEJRZEĆ.

Dania - Egipt GDZIE OBEJRZEĆ. Mecz Dania - Egipt w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

W rywalizacji o złoty medal mistrzostw świata zostało już tylko osiem drużyn. Podczas dwóch faz grupowych obyło się bez większych niespodzianek, a jeśli o czymś należy mówić jako małej sensacji, to na pewno odpadnięcie Chorwacji przed dwoma dniami. Utytułowany zespół z Bałkanów przegrał swoje dwa ostatnie mecze i pożegnał się z marzeniami. Co więcej, Chorwacja w meczu o wszystko została rozbita przez Danię. Aktualni mistrzowie świata w tym spotkaniu pokazali, że ponownie są gotowi na zdobycie złota. Nie jest to niczym dziwnym, bowiem Duńczycy już przed turniejem byli typowani do zwycięstwa na mistrzostwach. Ostatnie lata zdecydowanie należą do tej reprezentacji. Potwierdzają to i mistrzostwa świata i igrzyska olimpijskie, na których również zdobyli złoto. Być może kluczowym meczem dla Danii na obecnym turnieju będzie właśnie ćwierćfinał. Bo w tym zmierzą się z gospodarzami imprezy, a więc Egiptem.

Dania - Egipt STREAM ONLINE. Gdzie obejrzeć Dania - Egipt w INTERNECIE

Zespół z kraju faraonów dotychczas nie był uznawany za ekipę, która może namieszać w światowej czołówce. W Afryce Egipt święcił triumfy bardzo często, ale nie przekładało się to na międzynarodową arenę. Jednak praca u podstaw daje swoje efekty. Egipcjanom trafiło się znakomite pokolenie szczypiornistów i wykorzystując fakt, że są gospodarzami mistrzostw, chcą pokazać się światu. I jak na razie idzie im to znakomicie, bo odprawili z kwitkiem już kilka teoretycznie mocniejszych ekip. Czy na rozkładzie Egipcjan znajdzie się również Dania?

Mecz Dania - Egipt odbędzie się w środę 27 stycznia. TRANSMISJA z meczu Dania - Egipt w TV nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale. STREAM ONLINE dostępny będzie natomiast na oficjalnym kanale IHF. Można go znaleźć POD TYM LINKIEM. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30.

Najnowsze