Bartosz Jurecki

i

Autor: Cyfrasport Bartosz Jurecki

Zmiany kadrowe u szczypiornistów

Jest następca Patryka Rombla w kadrze piłkarzy ręcznych. Poprowadzi drużynę przeciwko Francji

2023-02-07 18:18

We wtorkowe popołudnie Związek Piłki Ręcznej w Polsce poinformował o decyzjach personalnych podjętych w związku z zakończeniem pracy Patryka Rombla – dotychczasowego trenera reprezentacji Polski mężczyzn. „W marcowych meczach z Francją drużynę narodową mężczyzn poprowadzi dotychczasowy asystent Patryka Rombla Bartosz Jurecki” – przekazała narodowa federacja.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski mężczyzn 8 marca rozegra pierwszy z dwóch meczów kwalifikacyjnych do ME 2024 z Francuzami. Rewanż odbędzie się trzy dni później. W obu spotkaniach drużynę narodową mężczyzn poprowadzi Bartosz Jurecki. Sztab szkoleniowy reprezentacji Polski uzupełni Michał Skórski – powiadomił ZPRP.

Drugie ze spotkań z Trójkolorowymi odbędzie się trzy dni później w Aix-en-Provence. Następnie biało-czerwonych czekają jeszcze spotkania o punkty na wyjeździe z Włochami i u siebie z Łotwą (odpowiednio 26 i 30 kwietnia).

Zwolnienie trenera reprezentacji Polski! Podjęto decyzję, pilny komunikat!

– Bartek Jurecki dostał czas do zastanowienia i pozytywnie odpowiedział na naszą propozycję. Niewykluczone, że w kwietniowych spotkaniach zespół poprowadzi już nowy trener – powiedział prezes ZPRP Henryk Szczepański.

Bartosz Jurecki jest wybitnym reprezentantem Polski i trzykrotnym medalistą mistrzostw świata. Z orzełkiem na piersi rozegrał 234 spotkania, zdobywając dla Polski 729 bramek. Od 2020 roku był asystentem selekcjonera Patryka Rombla.

19-krotny mistrz Polski jest na skraju upadku. Ważny komunikat klubu! Co wiemy o przyszłości Vive Kielce?

Michał Skórski jest wychowankiem płockiej Wisły. W przeszłości był trenerem oraz asystentem w klubach superligowych takich jak Gwardia Opole, Azoty Puławy i Wisła Płock, z którymi sięgał po medale Mistrzostw Polski.

Trener Patryk Rombel o przygotowaniach piłkarzy ręcznych do meczów repreznetacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze