Kiedy kolejny mecz Polaków DATA piłka ręczna ME z kim Polacy grają kolejny mecz Kiedy kolejny mecz piłkarzy ręcznych DATA kolejny rywal Polaków z kim zagrają piłkarze ręczni?

2022-01-18 20:29
Arkadiusz Moryto
Autor: Cyfra Sport Kiedy kolejny mecz Polaków DATA piłka ręczna ME Z kim Polacy grają kolejny mecz

Kiedy kolejny mecz Polaków piłka ręczna ME Z kim Polacy grają kolejny mecz Kiedy kolejny mecz piłkarzy ręcznych DATA kolejny rywal Polaków z kim zagrają piłkarze ręczni? Piłkarze ręczni reprezentacji Polski bardzo dobrze zaprezentowali się w pierwszej fazie mistrzostw Europy i awansowali do fazy zasadniczej turnieju. Tam czekają już na nich kolejni rywal. Sprawdźcie, kiedy Polacy rozgrywają swój kolejny mecz. Kiedy kolejny mecz Polaków piłka ręczna ME DATA Z kim Polacy grają kolejny mecz?

Kiedy kolejny mecz Polaków na ME piłkarzy ręcznych? Z kim Polacy zagrają w kolejnym meczu?

Początek mistrzostw Europy w piłce ręcznej, które odbywają się na Węgrzech i Słowacji od 13 do 30 stycznia przyniosły Biało-czerwonym wiele nerwów i dopiero na chwilę przed pierwszym meczem z Austrią, Polacy dowiedzieli się jakim składem będą mogli wyjść na to spotkanie. Pomimo trudnego początku, podopieczni trenera Patryka Rombla zaprezentowali się bardzo dobrze, wygrywając dwa pierwsze mecze z Austrią (36:31) oraz Białorusią (29:20) i zapewnili sobie awans do fazy zasadniczej turnieju. Dobrych nastrojów nie zepsuła nawet ostatnia porażka z Niemcami (23:30), bowiem zarówno kibice Polaków, jak i nasi szczypiorniści, szykują się już do kolejnych spotkań, a te już niebawem. Po awansie do kolejnej fazy mistrzostw Europy, Biało-czerwoni zmierzą się z Norwegią 20 stycznia, dzień później ze Szwecją, a następnie 23 stycznia z Rosją i 25 stycznia z Hiszpanią.

Kiedy kolejny mecz piłkarzy ręcznych DATA kolejny rywal Polaków z kim zagrają piłkarze ręczni?

Na kolejny mecz polskich piłkarzy ręcznych na mistrzostwach Europy nie będziemy musieli czekać zbyt Długo. Biało-czerwoni już 20 stycznia zmierzą się ze swoim najbliższym rywalem, jakim będzie Norwegia. Wszystkie mecze Polaków oraz najciekawsze mecze mistrzostw Europy w piłce ręcznej transmitowane są na antenach Eurosportu,  a ponadto mecze polskiej reprezentacji dostępne będą w Metro TV. Relacja na żywo z meczów Biało-czerwonych prowadzona będzie również na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze