Kuriozalne zachowanie organizatorów mistrzostw Europy! Chodzi o reprezentację Polski, kompromitacja roku

2022-01-15 19:50
Arkadiusz Moryto, Patryk Walczak
Autor: Cyfra Sport Polska – Austria RELACJA NA ŻYWO ME piłka ręczna: Polska – Austria LIVE ONLINE

Reprezentacja Polski wygrała swój pierwszy mecz na mistrzostwach w Europy w piłkę ręczną. Mimo radości w drużynie, na jaw wyszedł skandal, w którym udział wzięła kadra narodowa. Wszystko przez organizatorów imprezy, którzy doprowadzili do wyjątkowo kuriozalnej sytuacji. Takie rzeczy w profesjonalnym sporcie nie powinny mieć miejsca. Czysta kompromitacja.

Reprezentacja Polski zaczęła swoją przygodę z mistrzostwami Europy od zwycięstwa z Austrią (36:31). Mimo tak radosnego początku turnieju, na jaw wyszło, że sportowcy z Polski zostali pogrążeni przez kompromitację organizatorów. Okazuje się, że zawodnicy zostali wezwani wczoraj rano na testy na koronawirusa, których wynik miał uzależnić ich występ z Austriakami. Mimo że od meczu minęła już niemalże doba, wyników nie ma. Co zabawne, Polacy zostali dziś przymuszeni do kolejnych badań.

Nie uwierzycie, jak zmieniła się Marcelina Ziętek. Ukochana Żyły pokazała niepublikowane dotąd zdjęcie, szok

Reprezentacja Polski pogrążona przez organizatorów. Kompromitacja roku

Organizacja mistrzostw Europy w piłkę ręczną daje wiele do życzenia, czego najlepszym dowodem jest reprezentacja Polski. Biało-Czerwoni wzięli udział w środowych badaniach, które wykazały, że pięciu szczypiornistów zakaziło się COVID-19. Powtórzone testy w czwartek dały wyniki całkowicie ujemne. Tuż przed piątkowym meczem, Polacy zostali zaproszeni na kolejne badania i ich wynik miał uzależnić ich grę przeciwko Austrii. Polacy wyników nie dostali, a sami organizatorzy postanowili więc zaakceptować czwartkowe wyniki, na podstawie których Polacy ostatecznie zostali dopuszczeni do gry.

Kamil Stoch wzruszony do łez na żywo w telewizji. Przekazał ważne słowa Polakom, powiedział, co chce zrobić

Aby zobaczyć zdjęcia Małgorzaty Moryto, żony gwiazdora reprezentacji Polski w piłkę ręczną, przejdź do galerii poniżej.

Polacy testowani po meczu z Austrią. Kuriozum organizatorów

– Wychodzi na to, że te piątkowe testy miały zerowe znaczenie, skoro i tak dopuszczono nas do gry – powiedziała w rozmowie z TVP Sport osoba związana z reprezentacją Polski.

Ostatecznie, Polacy zostali przetestowani na obecność koronawirusa także w sobotę 15 stycznia 2022 roku. Okazuje się, że tym razem, naszych kadrowiczów na badania zaproszono na podziemny parking, co zostało udokumentowane na oficjalnych mediach społecznościowych polskich piłkarzy ręcznych.

Sonda
Jak reprezentacja Polski poradzi sobie podczas ME 2022 w piłce ręcznej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze