Legendarny bramkarz wzbogacił się na KONIU. Pobił rekord, liczy miliony

2020-07-28 10:58 JWa
Johan Sjoestrand w meczu z Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Johan Sjoestrand w meczu z Vive Kielce

Jeszcze kilka lat temu niemal wszyscy wymieniali go w gronie najlepszych na świecie. W pewnym momencie uznał jednak, że musi trochę zwolnić i porzucił reprezentację, z którą zdobył srebrny medal olimpijski. Dzisiaj Johan Sjoestrand oprócz szczypiorniaka znalazł sobie drugą pasję. Obstawia wyścigi konne i nieźle się na tym bogaci. W miniony weekend zgarnął ponad 5 miliona koron, co w przeliczeniu daje ponad 2 miliony złotych!

Johan Sjoestrand to jedna z najpopularniejszych postaci piłki ręcznej w Szwecji ostatnich lat. Charakterystyczny golkiper wiele razy popisywał się ekwilibrystycznymi interwencjami, ratując swój zespół. Z reprezentacją Szwecji zdobył między innymi wicemistrzostwo olimpijskie w Londynie (2012). Po rozegraniu 96 meczów zrezygnował jednak z występów w barwach "Trzech Koron" ze względu na rodzinę. Obecnie gra dla klubu Bjerirngbro-Silkeborg i rozwija inne pasje. Jedną z nich jest... obstawianie wyścigów konnych.

Naćpany Mike Tyson pobił siedem prostytutek! Wyszedł z niego diabeł

33-letni Johan Sjoestrand opracował jakiś czas temu specjalny system i powołał do życia grupę, gdzie gracze zrzucają się na większe stawki. Dzięki jego znajomości realiów w weekend obstawiający bramkarz wygrał rekordową w sezonie pulę. Zakład, na który dołożyło się aż 51 osób, okazał się warty 5,1 miliona szwedzkich koron, czyli ponad 2 miliony złotych! Sam zainteresowany relacjonował później przeżycia dziennikowi "Aftonbladet".

Robert Kubica wciąż przeżywa koszmar po fatalnym wypadku. Takich słów o ręce jeszcze nie mówił

BAJECZNE wakacje Lewandowskiego i Piątka! Wypoczywali jak KRÓLOWIE | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Kocham konie od dziecka i dobrze się na nich znam. W sobotę obstawiłem specyficznie na dziewięć zwierząt, z których ostatni koń był wielką niewiadomą, lecz ja poczułem jego ogromny potencjał. Klacz Raja Ribb mnie nie zawiodła i miałem trafienie. Wszyscy z grupy są zadowoleni z wypłaty po 100 tysięcy koron dla każdego, lecz gdyby zagrało 100 osób to wygrana byłaby gigantyczna - skomentował Johan Sjoestrand.

Najnowsze