Arkadiusz Moryto

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Moryto

Koncert Łomży Vive Kielce! Paris Saint-Germain poległo w Hali Legionów!

2021-10-27 20:25

Łomża Vive Kielce lepsza od Paris Saint-Germain! Mistrzowie Polski rozegrali znakomite spotkanie w kieleckiej Hali Legionów i zasłużenie pokonali francuską drużynę 38:33 (19:14). Spotkanie było niezwykle ofensywne, piłkarze obu drużyn zdobyli mnóstwo bramek. Po stronie kieleckiej brylowali Dylan Nahi oraz Szymon Sićko - zdobyli po sześć bramek.

Łomza Vive Kielce - Paris Saint-Germain 38:33 (19:14)

Łomża Vive: Wolff, Kornecki – Tournat 3, Karalek 5, Nahi 6, Surgiel, Kulesz, Moryto 3, Karacić 3, Vujović 4, Gębala, Dujshebaev 5, Gudjonsson 3, Sićko 6, Sanchez-Migallon 1, Yusuf

Paris Saint-Germain: Gerard, Genty - Hansen 8, Prandi 6, Sole Sala 4, Kristopans 3, Remili 3, Syprzak 3, Steins 2, Grebille 2, Kounkoud 1, Karabatić 1, Ntanzi, Keita, Toft Hansen, Karabatić L.

Łomża Vive Kielce - Paris Saint-Germain

KONIEC MECZU

Zjawiskowy mecz Łomży Vive Kielce zwłaszcza w ataku i absolutnie zasłużony triumf nad Paris Saint- Germain: 38:33!

Serdecznie dziękujemy za uwagę!

38:33

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEX!

W WIELKIM STYLU KOŃCZY TEN MECZ!

58'

37:33

Prandi jeszcze zmniejsza straty paryżan.

57'

37:32

Cała Hala Legionów na stojąco!

55'

36:31

Jeszcze dwie minuty dla Benoita Kounkouda!

54'

35:30

Dwie bramki dla PSG i Tałant Dujszebajew bierze czas.

52'

35:28

Vujović! Nokaut!

49'

32:27

Aleeex! Czterdziestka coraz bardziej w zasięgu kielczan!

46'

30:24

Trzydziesty gol kielczan! Ofensywa dziś imponuje!

44'

28:22

Hansen pokonuje z rzutu karnego tym razem Wolffa.

43'

27:21

Drugie dziś dwie minuty kary dla Mathieu Grebille.

41'

27:20

VUUUUUJOVIĆ! CO! ZA! MECZ! VIVE!

40'

25:19

NAAAAAAAAHI!

39'

24:19

Kapitalne dwie kontry gospodarze, a Francuzi trafiają tylko w poprzeczkę!

38'

22:19

MORYYYYTO! Kapitalna akcja prawoskrzydłowego i gol!

35'

21:18

Prandi wywalczył rzut karny dla PSG, Korneckiego pokonuje Hansen.

34'

20:17

PSG odrabia część strat, ale Luka Karabatić otrzymuje dwie minuty kary.

32'

20:15

Jako pierwszy dla kielczan w drugiej połowie trafia Arkadiusz Moryto!

31'

19:14

Druga połowa rozpoczęta!

PRZERWA

Ekscytująca, spektakularna pierwsza połowa Łomży Vive Kielce i zasłużone wysokie prowadzenie!

30'

19:14

Syprzak fauluje w ataku!

29'

18:13

Alex Dujshebaev tym razem pudłuje.

28'

18:12

VIVEEEE! Mistrzowie Polski grają jak natchnieni! Kolejna bramka, PSG bierze czas!

26'

17:12

Gudjonsson!

25'

16:11

Karalioooook! Białorusin kapitalnie z koła!

23'

14:10

Kornecki pojawia się w bramce na rzut karny, ale jest bezradny wobec bomby Hansena.

23'

14:9

Nahi bezlitosny w kontrze! To już pięć bramek przewagi kielczan!

21'

12:9

Fragment bardzo twardej walki w obronie, Wolff doskonale broni strzał z drugiej linii!

19'

12:8

Trzecia dziś bramka Nahiego! Świetna dyspozycja i kolejne trafienie, PSG bierze czas!

17'

10:7

Hansen wygrywa pojedynek z Wolffem!

16'

10:6

Gudjonsson wykorzystuje rzut karny, znakomite jest dziś Vive!

15'

9:6

Gerard pojawia się w bramce PSG i wygrywa pojedynek  Alexem Dujshebaevem.

14'

9:5

Dylan Nahi trafia w kapitalnym stylu, a chwilę wcześniej Nikola Karabatić wylatuje z dwuminutową karą!

12'

8:5

Kapitalna, twarda postawa Łomży Vive Kielce! I po chwili kapitalnie Wolff, brawo!

11'

10'

6:5

Pierwsze prowadzenie kielczan! Trafił Karacić, po chwili obronił Wolff!

8'

4:4

Sićko doskonale odpowiada!

7'

2:3

Sole skuteczne z prawego skrzydła, Wolff bez szans.

6'

2:2

Luka Karabatić nie trafia oko w oko z Andreasem Wolffem, po chwili kontrę marnuje Nikola! A Tournat nie ma problemu, remis!

4'

0:1

Remili ze znakomitym rzutem z drugiej linii.

2'

0:0

Wielka w defensywie, wciąż nie mamy jeszcze pierwszego gola! Moryto zmarnował kontrę.

1'

Zaczynamy!

Hymn Ligi Mistrzów!

Trwa prezentacja obu zespołów, komplet kibiców w Hali Legionów!

W składzie paryżan jeden reprezentant Polski - Kamil Syprzak.

W sercach kieleckich kibiców z całą pewnością pozostaje wielki triumf z kwietnia 2019, kiedy Vive wygrało w Kielcach z PSG 34:24! Powtórka? To byłby kosmos!

Przed nami prawdziwa wojna, starcie na kosmicznym poziomie! Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych: Łomża Vive Kielce - Paris Saint-Germain NA ŻYWO, serdecznie zapraszamy!

Początek meczu o godz. 18:45.