Koncert Łomży Vive Kielce! Paris Saint-Germain poległo w Hali Legionów!

2021-10-27 20:25
Arkadiusz Moryto
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Moryto

Łomża Vive Kielce lepsza od Paris Saint-Germain! Mistrzowie Polski rozegrali znakomite spotkanie w kieleckiej Hali Legionów i zasłużenie pokonali francuską drużynę 38:33 (19:14). Spotkanie było niezwykle ofensywne, piłkarze obu drużyn zdobyli mnóstwo bramek. Po stronie kieleckiej brylowali Dylan Nahi oraz Szymon Sićko - zdobyli po sześć bramek.

Łomza Vive Kielce - Paris Saint-Germain 38:33 (19:14)

Łomża Vive: Wolff, Kornecki – Tournat 3, Karalek 5, Nahi 6, Surgiel, Kulesz, Moryto 3, Karacić 3, Vujović 4, Gębala, Dujshebaev 5, Gudjonsson 3, Sićko 6, Sanchez-Migallon 1, Yusuf

Paris Saint-Germain: Gerard, Genty - Hansen 8, Prandi 6, Sole Sala 4, Kristopans 3, Remili 3, Syprzak 3, Steins 2, Grebille 2, Kounkoud 1, Karabatić 1, Ntanzi, Keita, Toft Hansen, Karabatić L.

Na żywo

Łomża Vive Kielce - Paris Saint-Germain

KONIEC MECZU

Zjawiskowy mecz Łomży Vive Kielce zwłaszcza w ataku i absolutnie zasłużony triumf nad Paris Saint- Germain: 38:33!

Serdecznie dziękujemy za uwagę!

38:33

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEX!

W WIELKIM STYLU KOŃCZY TEN MECZ!

58'

37:33

Prandi jeszcze zmniejsza straty paryżan.

57'

37:32

Cała Hala Legionów na stojąco!

55'

36:31

Jeszcze dwie minuty dla Benoita Kounkouda!

54'

35:30

Dwie bramki dla PSG i Tałant Dujszebajew bierze czas.

52'

35:28

Vujović! Nokaut!

49'

32:27

Aleeex! Czterdziestka coraz bardziej w zasięgu kielczan!

46'

30:24

Trzydziesty gol kielczan! Ofensywa dziś imponuje!

44'

28:22

Hansen pokonuje z rzutu karnego tym razem Wolffa.

43'

27:21

Drugie dziś dwie minuty kary dla Mathieu Grebille.

41'

27:20

VUUUUUJOVIĆ! CO! ZA! MECZ! VIVE!

40'

25:19

NAAAAAAAAHI!

39'

24:19

Kapitalne dwie kontry gospodarze, a Francuzi trafiają tylko w poprzeczkę!

38'

22:19

MORYYYYTO! Kapitalna akcja prawoskrzydłowego i gol!

35'

21:18

Prandi wywalczył rzut karny dla PSG, Korneckiego pokonuje Hansen.

34'

20:17

PSG odrabia część strat, ale Luka Karabatić otrzymuje dwie minuty kary.

32'

20:15

Jako pierwszy dla kielczan w drugiej połowie trafia Arkadiusz Moryto!

31'

19:14

Druga połowa rozpoczęta!

PRZERWA

Ekscytująca, spektakularna pierwsza połowa Łomży Vive Kielce i zasłużone wysokie prowadzenie!

30'

19:14

Syprzak fauluje w ataku!

29'

18:13

Alex Dujshebaev tym razem pudłuje.

28'

18:12

VIVEEEE! Mistrzowie Polski grają jak natchnieni! Kolejna bramka, PSG bierze czas!

26'

17:12

Gudjonsson!

25'

16:11

Karalioooook! Białorusin kapitalnie z koła!

23'

14:10

Kornecki pojawia się w bramce na rzut karny, ale jest bezradny wobec bomby Hansena.

23'

14:9

Nahi bezlitosny w kontrze! To już pięć bramek przewagi kielczan!

21'

12:9

Fragment bardzo twardej walki w obronie, Wolff doskonale broni strzał z drugiej linii!

19'

12:8

Trzecia dziś bramka Nahiego! Świetna dyspozycja i kolejne trafienie, PSG bierze czas!

17'

10:7

Hansen wygrywa pojedynek z Wolffem!

16'

10:6

Gudjonsson wykorzystuje rzut karny, znakomite jest dziś Vive!

15'

9:6

Gerard pojawia się w bramce PSG i wygrywa pojedynek  Alexem Dujshebaevem.

14'

9:5

Dylan Nahi trafia w kapitalnym stylu, a chwilę wcześniej Nikola Karabatić wylatuje z dwuminutową karą!

12'

8:5

Kapitalna, twarda postawa Łomży Vive Kielce! I po chwili kapitalnie Wolff, brawo!

11'

10'

6:5

Pierwsze prowadzenie kielczan! Trafił Karacić, po chwili obronił Wolff!

8'

4:4

Sićko doskonale odpowiada!

7'

2:3

Sole skuteczne z prawego skrzydła, Wolff bez szans.

6'

2:2

Luka Karabatić nie trafia oko w oko z Andreasem Wolffem, po chwili kontrę marnuje Nikola! A Tournat nie ma problemu, remis!

4'

0:1

Remili ze znakomitym rzutem z drugiej linii.

2'

0:0

Wielka w defensywie, wciąż nie mamy jeszcze pierwszego gola! Moryto zmarnował kontrę.

1'

Zaczynamy!

Hymn Ligi Mistrzów!

Trwa prezentacja obu zespołów, komplet kibiców w Hali Legionów!

W składzie paryżan jeden reprezentant Polski - Kamil Syprzak.

W sercach kieleckich kibiców z całą pewnością pozostaje wielki triumf z kwietnia 2019, kiedy Vive wygrało w Kielcach z PSG 34:24! Powtórka? To byłby kosmos!

Przed nami prawdziwa wojna, starcie na kosmicznym poziomie! Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych: Łomża Vive Kielce - Paris Saint-Germain NA ŻYWO, serdecznie zapraszamy!

Początek meczu o godz. 18:45.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE