Mecz Polska - Tunezja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. MŚ w piłce ręcznej Polska - Tunezja STREAM ONLINE LIVE. MŚ Egipt 2021: Polska - Tunezja GDZIE OGLĄDAĆ 15.01.2021

2021-01-15 15:51 ŁOLI
Michał Daszek, Polska - Tunezja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. MŚ w piłce ręcznej Polska - Tunezja STREAM ONLINE LIVE
Autor: EastNews Polska - Tunezja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. MŚ w piłce ręcznej Polska - Tunezja STREAM ONLINE LIVE

Mecz Polska - Tunezja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. MŚ w piłce ręcznej Polska - Tunezja STREAM ONLINE LIVE. MŚ Egipt 2021: Polska - Tunezja GDZIE OGLĄDAĆ 15.01.2021. Kibice szczypiorniaka mogą już zacierać ręce. Długo wyczekiwane mistrzostwa Świata, które odbywają się w Egipcie właśnie rozpoczynają się dla biało-czerwonych. W pierwszym meczu Polacy zmierzą się z reprezentacją Tunezji. Mistrzostwa świata w piłce ręcznej Polska - Tunezja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Egipt 2021: mecz Polska - Tunezja GDZIE OGLĄDAĆ?

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej 2021: Polska - Tunezja TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz Polska - Tunezja STREAM ONLINE LIVE 

Przed biało-czerwonymi pierwszy mecz na mistrzostwach świata w piłce ręcznej od prawie czterech lat, więc apetyty przede wszystkim kibiców, na dobrą grę i zwycięstwo są z pewnością duże. Polacy nie będą mieli jednak łatwej przeprawy w grupie B, do której trafili razem z Tunezją, czyli ich pierwszym rywalem, a także Brazylią i Hiszpanią. Biało-czerwoni rozpoczną swoje zmagania od starcia z ekipą z Afryki, a trener polskich szczypiornistów, Patryk Rombel nie ukrywał zadowolenia, że na turniej mógł zabrać wybranych przez siebie zawodników. – Cieszę się, że to ja mogłem dokonywać selekcji, a nie zrobiły tego za mnie kontuzje, jak rok temu przed mistrzostwami Europy - stwierdził selekcjoner biało-czerwonych. Do Egiptu z kadrą wybrało się 20 zawodników, którzy będą walczyć o awans do następnej fazy turnieju. Aby tak się stało, Polacy muszą zająć miejsce w pierwszej trójce w swojej grupie.

Mecz Polska - Tunezja GDZIE OGLĄDAĆ. Mistrzostwa świata w piłce ręcznej Polska - Tunezja NA JAKIM PROGRAMIE

Niestety odbywające się w tym roku mistrzostwa świata w piłce ręcznej, które odbywają się w Egipcie nie będą transmitowane przez żadną polską stację. Fani mogą jednak śledzić poczynania swoich idoli poprzez STREAM ONLINE, prowadzony na oficjalnym kanale Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej, IHF - Competitions na YouTube. RELACJA NA ŻYWO prowadzona będzie również na portalu sport.se.pl!

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia
Najnowsze