Nantes - VIVE Kielce GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Liga Mistrzów: HBC Nantes - Łomża Vive Kielce STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Piłka ręczna Nantes - Vive TRANSMISJA TV 31.03.2021

2021-03-31 11:41 md
Łomża Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Łomża Vive Kielce

Nantes - VIVE Kielce GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Liga Mistrzów: HBC Nantes - Łomża Vive Kielce STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Piłka ręczna Nantes - Vive TRANSMISJA TV 31.03.2021. Gdzie oglądać mecz Nantes - Vive? Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych wkracza w fazę pucharową! W walce o ćwierćfinał rozgrywek, Łomża Vive Kielce zmierzy się w dwumeczu z HBC Nantes. Do pierwszego starcia dojdzie we Francji. Nantes - Vive GDZIE OGLĄDAĆ TV Internet STREAM ONLINE.

NANTES - VIVE GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV?

Pandemia koronawirusa walnie wpłynęła także i na Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych. Już w trakcie sezonu władze rozgrywek musiały zmienić nieco jej format, gdyż wiele pojedynków zwyczajnie nie zdążyło się odbyć i zostały przyznane liczne walkowery. Łomża Vive Kielce w boju o najlepszą ósemkę Starego Kontynentu musi więc sprostać HBC Nantes. Kielczanie bez wątpienia będą faworytami pojedynku z Francuzami, ale jak to w sporcie - do końca nigdy nic nie wiadomo. Gospodarzom środowego pojedynku będzie zależało na tym, aby wyrobić sobie jak największą zaliczkę przed starciem rewanżowym, do którego dojdzie w stolicy Świętokrzyskiego. A to miejsce dla wielu zespołów z Europy stanowi prawdziwą jaskinę lwa - poległa tam już niejedna potęga!

NANTES - VIVE LIGA MISTRZÓW STREAM LIVE ONLINE W INTERNECIE

Mecz HBC Nantes - Łomża Vive Kielce w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych rozpocznie się w środę, 31 marca o godzinie 20:45 we Francji. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Nantes - Vive w stacji telewizyjnej Eurosport 1. STREAM ONLINE w Internecie z meczu Nantes - Vive będzie dostępny po wykupieniu usługi transmisji internetowej na platformie Eurosport Player.

Piotr Świerczewski BEZ LITOŚCI o Paulo Sousie. „Z całej kadry to on jest...”
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze