Patryk Rombel szczerze po meczu z Niemcami. Trener Polaków gorzko podsumował mistrzostwa Europy

2022-01-18 22:18
Patryk Rombel
Autor: CyfraSport Patryk Rombel

Polscy piłkarze ręczni od samego początku mistrzostw Europy, które rozgrywają się na Węgrzech i Słowacji mają piekielnie trudną przeprawę i nie chodzi tu nawet o mecze, a masowe testowanie na obecność koronawirusa oraz zamieszanie z wynika kolejnych próbek. Pomimo tego, że Biało-czerwoni awansowali do fazy zasadniczej imprezy, trener Patryk Rombel nie gryzł się w język i gorzko skomentował to, co dzieje się na mistrzostwach Europy.

Kiedy reprezentacji Polski w piłce ręcznej wyjeżdżała na tegoroczne mistrzostwach Europy nikt nie mógł zdawać sobie sprawy z tego, że każdy kolejny dzień będzie prawdziwym rollercoasterem, a trener Patryk Rombel niemalże do ostatniej chwili nie będzie wiedział, z jakich zawodników może skorzystać. Masowe testy na obecność koronawirusa i zamieszanie z wynikami próbek sprawiły, że Biało-czerwoni oraz ich fani najedli się mnóstwa nerwów. Pomimo tego, Polakom udało się awansować do fazy zasadniczej, jednak po meczu z Niemcami trener Partyk Rombel nie gryzł się w język.

Zbigniew Boniek jasno o porażce Polaków na ME w piłce ręcznej. Takiej reakcji się nie spodziewaliście

Trener Polaków szczerze po meczu z Niemcami. Patryk Rombel nie gryzł się w język i gorzko podsumował mistrzostwa Europy

Selekcjoner Biało-czerwonych postanowił gorzko skomentować to, co dzieje się na imprezie rozgrywanej na Węgrzech i Słowacji. - Ten turniej to takie zarządzanie kryzysowe. Nie pamiętam sytuacji, na żadnym poziomie, żebym nie wiedział, z których graczy będę mógł skorzystać w dniu meczu. To jest potwornie trudne. Plany taktyczne trzeba zmieniać dosłownie w ostatniej chwili - wyznał Patryk Rombel po przegranym meczu z Niemcami. 

Wiemy, czego zabrakło Polakom w meczu z Niemcami. Arkadiusz Moryto wyśpiewał wszystko jak na spowiedzi

Polska zatrzymana przez Niemców, ale z awansem

Polska przegrała w Bratysławie z Niemcami 23:30 (12:15) w meczu ostatniej kolejki grupy D mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych, których organizatorami są Słowacja i Węgry. Mecz był w miarę wyrównany w pierwszej połowie. Jeszcze na początku drugiej była nadzieja, że biało-czerwoni wywalczą punkty. Jednak od 32. minuty i stanu 14:15 Niemcy coraz bardziej dominowali na boisku. Wynik ten będzie się liczył w drugiej rundzie, do której oba zespoły już wcześniej zapewniły sobie awans. W fazie zasadniczej mistrzostw Europy Polacy zmierzą się z Norwegią, Szwecją, Rosja i na końcu z Hiszpanią. Sprawdźcie, kiedy kolejny mecz Polaków KLIKAJĄC TUTAJ!

Trudne chwile w życiu prywatnym Patryka Rombla. Żona trenera polskich szczypiornistów została sama

Sonda
Czy Polaków stać na odniesienie sukcesu podczas Euro 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze