Piłka ręczna, Polska - Hiszpania

i

Autor: CYFRASPORT Polska - Hiszpania

Polska - Hiszpania. Mistrzowie świata ponownie zbyt mocni dla biało-czerwonych

2014-06-10 23:33

Polscy piłkarze ręczni w drugim towarzyskim meczu z Hiszpanią zanotowali drugie zwycięstwo. Biało-czerwoni nawiązywali równorzędną walkę z mistrzami świata, ale ostatecznie okazali się słabsi o trzy trafienia, jednak warto zaznaczyć, że trener Michael Biegler dał pograć zmiennikom.

Najważniejsza dla polskich szczypiornistów  jest oczywiście batalia z Niemcami o awans do mistrzostw świata. W pierwszym spotkaniu biało-czerwoni wygrali jedną bramką (25:24). Przed tamtym spotkaniem Hiszpanie także sprawdzili formę Polaków i wygrali 25:22.

Polska - Niemcy, wynik 25:24. Polacy bliżej mistrzostw świata! RELACJA Z GDAŃSKA

W dzisiejszym spotkaniu emocji nie zabrakło do końca. Jeszcze na minutę przed końcem polski zespół tracił do rywali tylko jednego gola. Niestety mistrzowie świata zanotowali świetną końcówkę i wygrali 24:21.

Decydujący mecz z Niemcami o awans na mundial, Polacy rozegrają 14 czerwca w Magdeburgu. Mecz z Hiszpanią pokazał, że nasi szczypiorniści są w dobrej formie, ale muszą jeszcze "wycisnąć" z siebie kilkanaście procent więcej.

Polska - Hiszpania 21:24 (12:12)

Polska: Wyszomirski, Szmal, Wichary - Orzechowski 2, Masłowski 1, Chrapkowski 2, Grabarczyk 1, Daszek, Bielecki 6, Szyba, Krzysztofik 1, Krajewski 1/1, M. Jurecki 5, Gliński, Gumiński 2.

Hiszpania: Sierra, De Vargas – Rocas 3, Maqueda 2, Entrerrios 2, Aginagalde 3, A. Garcia 3, Ugalde 1, Andreu 1, P. Garcia 2, Rivera 3/2, Goni 3, Mindegia, Dujszebajew 1/1, Molina

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze