Bartłomiej Bis

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Bartłomiej Bis

Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Katastrofalne wieści przed ważnym meczem kadry

2022-01-20 19:58

Polscy piłkarze ręczni rozpoczynają walkę w fazie zasadniczej mistrzostw Europy. Fatalne informacje pojawiły się kilka godzin przed arcyważnym spotkaniem Polska - Norwegia. Jeden z reprezentantów Bartłomiej Bis doznał bardzo poważnego urazu. Czeka go teraz z pewnością wiele miesięcy przerwy. Kibice mogą tylko złapać się za głowę!

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej może powalczyć nawet o medale podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Szczypiorniści pod wodzą Patryka Rombla nieźle zaprezentowali się w pierwszych dwóch meczach. Przegrali jedynie z kadrą Niemców, którzy także wyszli z grupy. Teraz Biało-czerwonych czeka jeszcze poważniejsze wyzwanie. Przeciwnikami naszej kadry będzie silna ekipa ze Skandynawii - Norwegowie. Niestety, na kilka godzin przed spotkaniem pojawiły się najgorsze możliwe informacje. Chodzi o kontuzję jednego z kadrowiczów. Bez niego o wygraną będzie bardzo trudno!

ME piłkarzy ręcznych: Reprezentant Polski z poważną kontuzją

Bartłomiej Bis na pewno nie zagra nie tylko z Norwegami, ale na boisku nie pojawi się przez zapewne wiele tygodni. Polak ma zerwane więzadła. To oznacza najprawdopodobniej wielomiesięczną przerwę. - Nasz wychowanek - Bartłomiej Bis - w meczu mistrzostw Europy Polska - Niemcy doznał ciężkiej kontuzji zerwania więzadeł w kolanie. Trzymaj się "Bisu" i do zobaczenia na boisku! - brzmi twitterowy wpis Łomży Vive Kielce.

Na szczęście do kadry wracają inni reprezentanci. W kadrze nie zabraknie Piotra Chrapowskiego, Dawida Dawydzika i Jana Czuwary. W meczowej szesnastce oczywiście znalazło się też miejsce dla Arkadiusza Moryty czy Szymona Sićki. Czy nasz zespół da radę uporać się z Norwegami? Początek spotkania w czwartek, 20 stycznia, o godzinie 20:30.

Czy polskich szczypiornistów stać na sukces podczas mistrzostw Europy 2022?