Wisła Płock - Łomża Vive Kielce TV NA ŻYWO. Wisła - Vive GDZIE OBEJRZEĆ? Wisła - Vive Kielce DZISIAJ TRANSMISJA LIVE ONLINE. Wisła Płock - Vive 24.05.2022 NA KTÓRYM KANALE?

2022-05-24 17:48
Łomża Vive Kielce, Wisła Płock
Autor: Cyfra Sport Wisła Płock - Łomża Vive Kielce

Wisła Płock - Łomża Vive Kielce TV NA ŻYWO. Wisła - Vive GDZIE OBEJRZEĆ? Wisła - Vive Kielce DZISIAJ TRANSMISJA LIVE ONLINE. Wisła Płock - Vive 24.05.2022 NA KTÓRYM KANALE? Czas na kolejną odsłonę "Świętej Wojny"! W PGNiG Superlidze prawie wszystko jest już rozstrzygnięte, a jedyną niewiadomą pozostaje to, kto wywalczy tytuł mistrza Polski. Zadecyduje o tym wtorkowe spotkanie pomiędzy Wisłą Płock, a Łomżą Vive Kielce. Nafciarze muszą wygrać, jeśli chcą przerwać hegemonię kielczan. Wisła - Vive TV NA ŻYWO. Wisła - Vive DZISIAJ GDZIE OGLĄDAĆ?

Wisła Płock - Łomża Vive Kielce TV NA ŻYWO. Wisła - Vive 22.04.2022 GDZIE OBEJRZEĆ?

Zdecydowana większość zespołów w PGNiG Superlidze ostatnie mecze w sezonie 2021/22 ma już za sobą. Wyjątkiem są dwa najlepsze kluby, a więc Łomża Vive Kielce i Wisła Płock. Rozgrywki zamknięte zostaną we wtorkowy wieczór, kiedy to wszystko stanie się jasne. Zespół z województwa świętokrzyskiego od dziesięciu lat króluje w polskiej lidze. Kielczanie chcą zrobić wszystko, aby po raz jedenasty z rzędu zdobyć złote medale mistrzostw Polski, co jednocześnie da im przepustkę do Ligi Mistrzów. Wisła Płock ma zdecydowanie inne plany na wtorkowy wieczór. Zwłaszcza, że w tym roku otwiera się przed nimi wielka szansa, na wyszarpanie mistrzowskiego tytułu. Potrzebują do tego "tylko" zwycięstwa na własnym terenie. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami minimalnie lepsi byli zawodnicy z Kielc.

Wisła - Vive NA KTÓRYM KANALE? Wisła Płock - Vive Kielce TRANSMISJA LIVE ONLINE

Szkoleniowiec kielczan zdaje sobie sprawę, że będzie to trudne spotkanie dla jego zespołu. - Mieliśmy czas, żeby przygotować się mentalnie i fizycznie do najważniejszych meczów, co jest zasługą chłopaków, bo wywalczyli pierwsze miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Dlatego mogę powiedzieć, że jesteśmy w wysokiej formie. Ale bardzo silni są także płocczanie, którzy grają najlepiej od lat. Trener Sabate potrzebował czasu, żeby zbudować swój zespół, ale już go wypracował - powiedział Talant Dujszebajew.

Mecz Wisła Płock - Łomża Vive Kielce odbędzie się we wtorek 24 maja. Transmisja ze spotkania Wisła - Vive TV NA ŻYWO na kanale TVP Sport. Mecz w Internecie będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 19:15. Relacja z meczu Wisła Płock - Vive Kielce NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze