Orlen Wisła Płock

i

Autor: Cyfrasport Orlen Wisła Płock

Liga Mistrzów

Wisła Płock – Magdeburg TRANSMISJA TV Liga Mistrzów: Wisła Płock – Magdeburg STREAM ONLINE Wisła – Magdeburg GDZIE OGLĄDAĆ?

2023-05-10 15:49

Wisła Płock – Magdeburg TRANSMISJA TV Liga Mistrzów: Wisła Płock – Magdeburg STREAM ONLINE Wisła – Magdeburg GDZIE OGLĄDAĆ? Wisła – Magdeburg TRANSMISJA ONLINE. Wisła Płock jako jedna z dwóch polskich drużyn dotarła do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Płocczanie zmierzą się w walce o Final Four z niemieckim Magdeburgiem. Choć to rywale są faworytami, na tym etapie nikomu nie można odbierać szans na zwycięstwo. Wisła Płock – Magdeburg na jakim kanale w TV? Liga Mistrzów: Wisła Płock – Magdeburg TRANSMISJA ONLINE Wisła – Magdeburg gdzie obejrzeć?

Wisła – Magdeburg TV TRANSMISJA Wisła Płock – Magdeburg ONLINE STREAM

Obecność Wisły Płock na tym etapie rozgrywek może być pewnym zaskoczeniem. Polski zespół zajął dopiero 6. miejsce w grupie, czyli ostatnie, które dało prawo gry w 1/8 finału Ligi Mistrzów (a rywala zajmującego 7. miejsce wyprzedzili ledwie o jeden punkt). To sprawiło, że w walce o ćwierćfinał zmierzyli się z zespołem, który w drugiej grupie zajął 3. miejsce – francuskim Nantes. Mimo że rywale byli faworytami do zwycięstwa, to dwa remisy sprawiły, że o awansie decydowały karne, które lepiej rzucała polska drużyna. Teraz na ich drodze stanie zespół, z którym mierzyli się już w fazie grupowej.

Wisła Płock – Magdeburg TRANSMISJA TV Liga Mistrzów: Wisła – Magdeburg GDZIE OGLĄDAĆ?

Warto zaznaczyć, że Magdeburg zajął 2. miejsce w grupie, ustępując jedynie PSG. Wciąż to niemiecka drużyna jest faworytem dwumeczu z Wisłą, ale należy pamiętać, że awans płocczanom dało m.in. zwycięstwo nad Magdeburgiem! Pierwsze starcie tych drużyn zakończyło się domowym zwycięstwem Magdeburga 33:27, ale w rewanżu Wisła wygrała wygrała 25:24. To daje nadzieje, że pozytywny wynik nie jest niemożliwy.

Pierwszy mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Wisła Płock – SC Magdeburg rozegrany zostanie w środę, 10 maja. Start meczu zaplanowano na godzinę 18:45. TRANSMISJA TV dostępna będzie na kanale Eurosport 1. STREAM ONLINE dostępny będzie na płatnej platformie Player. Relacja na żywo z meczu Wisła Płock – Magdeburg na sport.se.pl.

Sonda
Czy Orlen Wisła Płock zagra w Final Four?
Najnowsze