Zachwyca formą i ULTRASEKSOWNOŚCIĄ. Ta piłkarka ręczna ONIEŚMIELA poza boiskiem [ZDJĘCIA]

2020-07-21 11:55 Mil
Klaudia Gierszewska
Autor: Instagram / gierszonek Klaudia Gierszewska

Miesiące letnie sprzyjają różnym wariacjom i uprawianiu sportu w nieco innym wydaniu. Doskonale wiedzą o tym m.in. wszyscy związani z piłką ręczną. W okresie wakacyjnym handball uprawiany jest bowiem z powodzenim także i w wydaniu plażowym. Uwagę kibiców zwraca m.in. Klaudia Gierszewska - utalentowana zawodniczka, która bryluje zarówno formą, jak i urodą.

Świecące słońce, wysoka temperatura i atmosfera wakacji - idealne warunki, aby sprawdzić się w uprawianiu sportów halowych także i w wydaniu na świeżym powietrzu. Organizatorzy postanowili zatem stworzyć odpowiednie warunki do takich zmagań i postawili na turniej PGNiG Summer Superligi. Pośród zawodniczek, które biorą w nich udział, jest także szczypiornistka Sambora Tczew - Klaudia Gierszewska.

Była prezes polskiego klubu ZACHWYCA W BIKINI. Tego ciała mogą zazdrościć jej nastolatki

W jej przypadku fani doceniają nie tylko obiecującą formę sportową, ale także ponadprzeciętną urodę. Niespełna 20-letnia zawodniczka lubi dzielić się na Instagramie zdjęciami także ze swojego życia prywatnego, przez co jej sympatycy mogą śledzić jej poczynania zarówno w piłce ręcznej, jak i na co dzień.

Klaudia Gierszewska z całą pewnością może osiągnąć w piłce ręcznej bardzo dużo. Jej fanom pozostaje wyłącznie trzymać kciuki za jak najlepszy rozwój oraz aby w kolejnych sezonach na parkietach do handballa dopisywało jej zdrowie.