Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na weselu siostry! Na tę sukienkę średnia krajowa nie wystarczy

2021-08-19 7:44

Jedną z najpopularniejszych Polek bez cienia wątpliwości jest Anna Lewandowska. Żona kapitana reprezentacji Polski, Roberta, nie ustaje w realizowaniu swoich projektów, dzięki czemu zgromadziła już pokaźną grupę fanów. Teraz postanowiła pokazać im, jak bawi się na weselu swojej siostry ciotecznej. Kreacja, jaką ubrała trenerka, kosztuje krocie!

Ostatnie lata to pasmo sukcesów nie tylko Roberta Lewandowskiego, ale i jego żony - Anny. Kobieta zbudowała wokół siebie bardzo liczną społeczność, którą cały czas zachęca do utrzymywania zdrowego trybu życia, trenowania i właściwego odżywiania się. Z porad popularnej trenerki korzystają zarówno Polki, jak i Polacy, a jej programy treningowe cieszą się niezwykłą popularnością, co ukochaną najlepszego piłkarza świata może tylko cieszyć.

Anna Lewandowska wyznała prawdę o swoim wyglądzie - ZDJĘCIA

Nie samymi treningami jednak człowiek żyje i Anna Lewandowska wie o tym doskonale! W środę kobiera relacjonowała za pomocą mediów społecznościowych swoją obecność na weselu siostry ciotecznej, Katarzyny Krzywańskiej, która poślubiła reżysera Piotra Smoleńskiego. Jak informuje portal "plejada.pl", żona Roberta Lewadowskiego stawiła się na uroczystości w sukience od Magdy Butrym, a najmniej za taką kreację należy zapłacić 5650 złotych, co znacznie przewyższa chociażby wartość polskiej średniej krajowej (4249 złotych netto).

Zobacz też: Ten szczegół na twarzy Agnieszki Radwańskiej przykuł uwagę. Kibic od razu o tym napisał

Anna Lewandowska z pewnością spędziła doskonałe chwile bawiąc się na weselu drogiej sobie osoby. Takie przeżycia są niezapomniane i bez wątpienia tak właśnie było także i w tym przypadku!

Teraz natomiast możemy być pewni, że popularna trenerka z jeszcze większą intensywnością powróci do pracy. W jej mediach społecznościowych możemy znaleźć chociażby liczne wyzwania, które rzuca swoim odbiorcom celem utrzymania ich w doskonałej kondycji fizycznej.

Cezary Kulesza prezesem PZPN. Kulisy wyborów | Futbologia
Najnowsze

Materiał sponsorowany