Anna Lewandowska PROTESTUJE przeciwko zamykaniu siłowni i klubów fitness. Ważne słowa

2020-10-16 21:30 MC
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

W sobotę, zgodnie z nowymi obostrzeniami zapowiedzianymi przez premiera Mateusza Morawieckiego, zostanie zawieszona działalność siłowni i klubów fitness. Taka decyzja wywołała ogromny sprzeciw wśród wszystkich zainteresowanych. Przeciwniczką tak radykalnego rozwiązania jest między innymi Anna Lewandowska. "Wspieram całym sercem naszą branżę" - napisała na Instagramie.

W czwartek ogłoszone nowe restrykcje w związku z pandemią koronawirusa, które obejmowały m.in. zawieszenie działalności siłowni w żółtych i czerwonych strefach od 17 października. Wywołało to ogromne poruszenie. Polska Federacja Fitness zapowiedziała na sobotę protest w Warszawie. "Zamknięcie oznacza dla większości z Nas definitywny koniec" - tłumaczono ten krok. Oprócz tego, wspólnie z Federacją Pracodawców Fitness, skierowano pismo do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o niezamykanie obiektów sportowych.

Wpuszczą WIĘCEJ KIBICÓW na stadiony. Testują, jak zwalczać rozprzestrzenianie się koronawirusa

W międzyczasie stanowisko zajęła Anna Lewandowska, czyli jedna z najpopularniejszych polskich trenerek. "Wspieram całym sercem naszą branżę. Łączę się z całym moim teamem, ale i z każdym trenerem. Bardzo mi przykro. Pamiętajmy, że nic tak nie wspiera odporności jak świadomość, którą od lat jako Wasi trenerzy, wspólnie budujemy, na temat zdrowego trybu życia. Każdego dnia dzieląc się wiedzą w zakresie ogólnopojętego zdrowia. Zawsze z pełnym zaangażowaniem i wsparciem" - napisała na Instagramie.

Anna Lewandowska przeszła WIELKĄ ZMIANĘ wyglądu! Mamy to na ZDJĘCIACH

"Szczególnie teraz... Powinniśmy dbać o zdrowie, regularną aktywność fizyczną....Zwłaszcza, że dla wielu osób sport jest motorem do działania a nawet życia..." - dodała.

Dla przypomnienia, pierwotnie zawiesić działalność miały także baseny. W piątek poinformowano jednak o zmianach. Dzięki temu z basenów od 17 października będą korzystać "osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych" oraz "studenci i uczniowie w ramach zajęć na uczelni lub w szkole".

Najnowsze