Anna Lewandowska pokazała piękne ZDJĘCIE Laury! Te usta są PODOBNE do...

2020-05-07 11:23
Laura Lewandowska
Autor: Instagram Laura Lewandowska

6 maja na świecie pojawiła się druga córeczka Roberta i Anny Lewandowskich, Laura! Niecały dzień później trenerka fitness opublikowała na Instagramie zdjęcie dziewczynki, na którym pokazała kawałeczek jej twarzy. Widać na nim usta Laury. Do kogo są bardziej podobne - Roberta czy Ani?

W listopadzie 2019 roku podczas meczu Ligi Mistrzów Robert Lewandowski poinformował świat o tym, że spodziewa się dziecka! Na początku maja na świat przyszła pierwsza siostrzyczka 3-letniej Klary, Laura. - Cześć maleństwo. Witamy na świecie, Laura. Dobra robota mamusiu Ania Lewandowska - napisał na Instagramie "Lewy", wrzucając rozczulające zdjęcie z drugą córeczką!

Anna Lewandowska pokazała pierwsze ZDJĘCIE Laury! Ważny szczegół na ręce

Dzień później pierwszy post w swoich mediach społecznościowych opublikowała także dumna mama. Ta pokazała kawałek buzi i rączkę Laury. - Kochani dziękujemy za tysiące wiadomości. Od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super - napisała na Instagramie! Uwagę przykuły usta. Do kogo są bardziej podobne? Do Ani czy do Roberta? Naszym zdaniem, kształtem zdecydowanie im bliżej do ust Ani Lewandowskiej!

A jak Wy myślicie? Głosujcie w naszej sondzie pod zdjęciami!

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze