Gorąca stylówa w mroźnej stolicy

Anna Lewandowska w krótkiej sukience odsłoniła nogi w mroźnej Warszawie. Wyszła na ulicę i... musiała za to chwycić

2022-12-18 15:23

Anna Lewandowska już tydzień przed świętami przyjechała do Warszawy, gdzie pojawiła się w "Dzień Dobry TVN". Stacja rozpoczęła współpracę z trenerką fitness, która będzie regularnie przygotowywała materiały do telewizji śniadaniowej. Fotoreporterzy przyłapali ją na wyjściu z budynku. Anna Lewandowska chyba zapomniała, że jest w Warszawie, a nie w Barcelonie!

Anna Lewandowska rozpoczyna nową współpracę. Połączyła siły razem z programem "Dzień Dobry TVN". W "śniadaniówce" będzie przygotowywała specjalne materiały dotyczące zdrowego trybu życia. W niedzielę 18 grudnia razem z prowadzącymi rozmawiała na przeróżne tematy. Ubrana w kusą sukienkę i rajstopy zapomniała, że jest w zimnej i mroźnej Warszawie, a nie w Barcelonie.

Skandal! Dawid Kubacki kręcił głową z niedowierzaniem podczas "Mazurka Dąbrowskiego". Tragiczna wersja

Anna Lewandowska odsłoniła nogi w Warszawie. Mrozi na sam widok

Trenerka fitness została przyłapana w centrum Warszawy przez fotoreporterów. W kolorowej sukience i długich kozakach musiała chwycić za swój płaszcz, by nieco się zakryć. W stolicy było naprawdę mroźne. W niektórych miejscach termometry wskazywały niemal -10 stopni Celsjusza.

Szymon Marciniak ma wielkiego fana. Kiedyś zaszedł za skórę Polakom

Anna Lewandowska prezentowała się jednak znakomicie. Cieszymy się, że nie przewróciła się idąc w kozakach na wysokich szpilkach. Nie brakuje śniegu i lodu na chodnikach. To zdecydowanie nie był najlepszy pomysł, ale pewna siebie trenerka z podniesioną głową kroczyła przed siebie.

Zobacz zdjęcia stylizacji Ani Lewandowskiej w galerii poniżej.

Kacper Stokowski otwiera worek medali na pływackich MŚ. Kulisy kontrowersyjnego finału
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze