Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w skąpym bikini pręży się nad basenem. Kusząca poza. Ciało, którego nie wyrzeźbiłby Michał Anioł

2022-07-15 13:28

Piłkarscy fani na całym świecie żyją przyszłością Roberta Lewandowskiego. Wszyscy zastanawiają się, kiedy dojdzie do wyczekiwanego transferu. Z pewnością chciałaby to wiedzieć również żona piłkarza - Anna Lewandowska. Jedna z najbardziej wpływowych kobiet polskiego sportu ostatnie tygodnie spędziła w Hiszpanii i ewidentnie pokochała to miejsce. Południowe słońce wyraźnie jej służy. Widać to po ostatniej fotografii, na której Lewandowska w skąpym bikini pręży się nad basenem. Jej ciało w kuszącej pozie jest bliskie perfekcji niczym rzeźby Michała Anioła!

Ostatnie tygodnie w życiu Lewandowskich są szalone. Robert publicznie wyznał, że chciałby jak najszybciej opuścić Bayern Monachium, a jego rodzina urządziła się na Majorce. Nowa posiadłość dostarczyła im mnóstwo radości i okazała się strzałem w dziesiątkę na upalne miesiące. Po zakończeniu sezonu piłkarz chętnie udał się z ukochanymi kobietami właśnie do Hiszpanii, co w obliczu nieustannych doniesień o transferze do FC Barcelony tylko potęgowało spekulacje. Ostatecznie FC Barcelona nie dogadała się z niemieckim klubem i "Lewy" musiał wrócić do Monachium. Kapitan reprezentacji Polski uczynił to jednak sam, a jego najbliżsi pozostali na Półwyspie Iberyjskim. Tamtejszy klimat ewidentnie zachwycił Annę, Klarę i Laurę, które czerpią pełnymi garściami ze znakomitej pogody. Żona Lewandowskiego zachwyca na wakacjach!

Obrzydliwy atak Niemców na Lewandowskiego. Padły słowa o braku szacunku i zrujnowaniu, zupełnie się nie hamowali

Anna Lewandowska chętnie paraduje na wakacjach bez stanika!

Anna Lewandowska w skąpym bikini pręży się nad basenem. Kusząca poza

33-latka była mistrzynią karate, a nawet po zakończeniu tej kariery skupiła się na sportowym trybie życia. Od wielu lat zajmuje się fitnessem i dba o zdrowie psychiczne oraz fizyczne ludzi. Zbudowała markę, która jest warta miliony i stała się czołową polską influencerką. Jej życie pasjonuje wielu, co widać choćby po liczbie obserwujących w mediach społecznościowych. Profil Lewandowskiej na Instagramie obserwuje ponad 4,2 miliona użytkowników! Z zapartym tchem podziwiają oni codzienne porady trenerki fitness. Stałe treningi przynoszą kapitalny skutek, co widać po jej perfekcyjnej sylwetce.

Anna Lewandowska pręży się na słońcu bez stanika. Osłaniały ją jedynie różowe majtki, mamy gorące zdjęcie

Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?

Idealną figurę Lewandowskiej widać szczególnie podczas wakacji. Wtedy chętnie wskakuje w strój kąpielowy, który uwypukla jej wszystkie atuty. A na Majorce pogoda dopisuje, czego dowodem są najnowsze publikacje żony polskiego piłkarza. Na najświeższym zdjęciu kobieta cieszyła się nowym programem treningowym, do którego zachęcała nad basenem! W skąpym stroju kąpielowym odsłoniła wyrzeźbiony brzuch, a jej ciało zachwyciło fanów. Licznie komplementowali oni sylwetkę Lewandowskiej.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony
Najnowsze