Anna Lewandowska zaskoczyła fanów. Pokazała swojego brata, do tej pory był anonimowy!

2022-05-18 8:30
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska postanowiła zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego wyjechała na wakacje do Turcji, gdzie spędza chwile przyjemne chwile ze swoimi bliskimi. Okazuje się, że na wyjeździe towarzyszył jej nie kto inny, ale jej brat. Mężczyzna, który do tej pory był postacią anonimową, został zaprezentowany przez byłą mistrzynię karate na swoich mediach społecznościowych!

Anna Lewandowska może w końcu odpocząć. Po miesiącach intensywnej pracy i rozwijania swoich aktywności biznesowych, trenerka, wraz z mężem Robertem i najbliższymi udali się na wczasy do Turcji. W trakcie wyjazdu gwiazda zaskoczyła swoich fanów na mediach społecznościowych, ujawniając wizerunek swojego brata. Nawet najwięksi fani trenerki nie mogli się tego spodziewać.

Czesław Michniewicz o transferze Roberta Lewandowskiego do Barcelony. Powiedział, co tak naprawdę myśli

Anna Lewandowska odpoczywa w Turcji wraz z rodziną. Internet obiegły zdjęcia

O tym, że Anna Lewandowska jest wraz z mężem na urlopie w Turcji, wiedzieliśmy od pewnego czasu. Już wczoraj na jaw wyszły wyjątkowo gorące zdjęcia pary w trakcie wypoczynku, gdzie Robert bardzo czule tulił ukochaną, odzianą wyłącznie w bikini. Gorące fotografie stały się prawdziwym hitem internetu, jednak to niejedyna niespodzianka, którą mogliśmy zaobserwować na mediach społecznościowych Lewandowskiej. Okazało się bowiem, że Anna Lewandowska wzięła na urlop także swojego brata i zaprezentowała jego wizerunek za pośrednictwem Instagrama. Fani, widząc wizerunek Piotra Stachurskiego, który do tej pory był anonimowy, nie mogli ukryć zdziwienia.

Reprezentant Polski na celowniku znanego klubu. Chcą go kupić za grosze, absurdalna oferta

Aby zobaczyć zdjęcia z wyjazdu Anny i Roberta Lewandowskich w Turcji, przejdź do galerii poniżej.

Tak wygląda szwagier Roberta Lewandowskiego. Anna Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy

Trzeba przyznać, że wyjazd do Turcji wydaje się być bardzo rodzinną inicjatywą, gdyż na wakacje udała się znaczna część rodziny Anny i Roberta Lewandowskich. Bliscy trenerki i napastnika Bayernu Monachium udali się na wspólny posiłek do restauracji i to właśnie tam na jaw wyszła prawda na temat tego, jak wygląda Piotr Stachurski, a więc brat Anny. 

Anna Lewandowska
Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze