Arka Gdynia - Odra Opole TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Arka - Odra STREAM ONLINE LIVE 11.04

2021-04-11 12:21 Michał Chojecki
Arka Gdynia
Autor: Cyfra Sport Arka Gdynia

Arka - Odra TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Arka - Odra STREAM ONLINE LIVE 11.04 Na jakim programie mecz Arka - Odra dzisiaj w TV. Trwa 24. kolejka 1. ligi, a w niej Arka Gdynia podejmuje Odrę Opole. Arkowcy świętują awans do finału Pucharu Polski, ale w lidze ostatnio znów pogubili dużo punktów. Przed dzisiejszym meczem z Odrą zajmują w tabeli 6. miejsce, ostatnie premiowane grą w barażach o awans. Odra Opole jest na 10. pozycji i ma tylko trzy punkty mniej niż Arka. Gdzie oglądać mecz Arka - Odra TRANSMISJA TV NA ŻYWO I liga: Arka - Odra LIVE STREAM ONLINE 11.04.

Arka - Odra TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz

Arka Gdynia podejmuje Odrę Opole w 24. kolejce I ligi. Arka przystępuje do tego meczu po ogromnym sukcesie, jakim był awans do finału Pucharu Polski. Arkowcy po serii rzutów karnych wyeliminowali Piast Gliwice, znów pokazując, że te prestiżowe rozgrywki stają się ich specjalnością. Przed Arką teraz walka o ligowe punkty. Dzisiaj powalczy z Odrą Opole. - W lidze już dosyć pogubiliśmy punktów i trzeba wrócić na dobrą drogę - mówi Dariusz Marzec, trener Arki Gdynia. - Po awansie do finału Pucharu Polski jest wielka radość, a jeszcze większa będzie gdy uda się wygrać finał. Wierzą w to chłopacy, wierzę ja, wszyscy wierzymy. Nie cofniemy się. Jednak najważniejszą rzeczą jest awans i powrót do elity. Dlatego nie ma czasu teraz na świętowanie - dodał Dariusz Marzec, trener Arki.

Arka - Odra STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć mecz

Mecz Arka Gdynia - Odra Opole w 24. kolejce I ligi zostanie rozegrany w niedzielę 11 kwietnia 2021 r. Początek meczu Arka Gdynia - Odra Opole o godzinie 12.40. Prawa telewizyjne do rozgrywek I ligi ma Polsat Sport, ale nie planuje transmisji tv z meczu Arka Gdynia - Odra Opole. DARMOWY STREAM ONLINE LIVE z meczu Arka Gdynia - Odra Opole dostępny będzie w usłudze IPLA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze