Celia Krychowiak

i

Autor: Instagram Celia Krychowiak

Co za fotki!

Celia Krychowiak odsłoniła ciało z okazji nadejścia nowego roku. Żona Grzegorza Krychowiaka pokazała nogi sięgające nieba!

2023-01-02 13:29

Celia Krychowiak jest jedną z najpopularniejszych piłkarskich WAG w naszym kraju. Żona Grzegorza Krychowiaka przyciąga uwagę swoją urodą, a jako modelka chętnie dzieli się swoimi zdjęciami choćby w mediach społecznościowych. W Nowy Rok Celia Krychowiak postanowiła złożyć życzenia swoim fanom i przy okazji pokazała kilka odważnych fotek, na których wyeksponowała przede wszystkim swoje długie nogi.

Grzegorz Krychowiak wrócił już do gry po mistrzostwach świata. Pomocnik reprezentacji Polski występuje w Arabii Saudyjskiej i niewykluczone, że niedługo stanie naprzeciwko... Cristiano Ronaldo! W styczniu Al-Shabab Krychowiaka ma bowiem zmierzyć się z Al-Nassr, do którego niespodziewanie trafił Portugalczyk w zimowym oknie transferowym. Jeśli wierzyć informacjom z mediów społecznościowych, Krychowiak wraz ze swoją żoną Sylwestra i Nowy Rok spędzili właśnie w Arabii Saudyjskiej. W Nowy Rok Celia Krychowiak postanowiła złożyć swoim fanom życzenia na Instagramie i pokazała kilka gorących fotek.

Celia Krychowiak odsłania ponętne nogi

Żona Grzegorza Krychowiaka od lat zajmuje się modelingiem i już nie raz pokazywała, że nie boi się odważnych zdjęć. Jest ona bardzo aktywna w mediach społecznościowych, z których możemy dowiedzieć się też, że Celia Krychowiak bardzo lubi podróżować ze swoim mężem po całym świecie.

Co ciekawe jednak, tym razem na osobistych profilach pary nie pojawiły się wspólne zdjęcia z okazji Sylwestra. Na swoim profilu Celia Krychowiak pokazała tylko kilka fotek, na których pozuje sama. Trudno nie zwrócić uwagi na jej skąpy ubiór odsłaniający długie, smukłe nogi i wyrzeźbiony brzuch. Zdjęcia wywołały poruszenie wśród fanów, którzy w komentarzach zachwycali się urodą żony Grzegorza Krychowiaka. W galerii poniżej zobaczycie więcej zdjęć Celii Krychowiak:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze