Cristiano Ronaldo

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Cristiano Ronaldo pobił legendarny rekord! Genialne osiągnięcie Portugalczyka

2021-09-02 7:41

Choć Cristiano Ronaldo w trakcie swojej bogatej kariery piłkarskiej zapisał się już w historii piłki nożnej wielokrotnie, to w dalszym ciągu nie przestaje tego czynić. W środowy wieczór legendarny Portugalczyk pobił rekord, który na podkręcenie czekał bardzo długo. Zawodnik przeszedł do annałów piłki reprezentacyjnej.

Przygoda Cristiano Ronaldo z futbolem na najwyższym poziomie trwa już mnóstwo lat. Przez ten czas CR7 ustanowił mnóstwo rekordów. W ostatnim czasie uwaga względem Portugalczyka skupiła się na jego powrocie do Manchesteru United, w którym zagra po 12 latach przerwy. Zadebiutować będzie mógł już w przyszłym tygodniu w starciu "Czerwonych Diabłów" z Newcastle. Obecnie natomiast przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Portugalii.

Zobacz też: Zbigniew Boniek powiedział prawdę na temat alkoholu. Odniósł się do całego narodu

I już tam się nie zatrzymuje. W środowy wieczór jego Portugalia miała gigantyczne problemy w domowym pojedynku z Irlandią, ale wyszła z nich obronną ręką właśnie za sprawą Cristiano, który w samej końcówce trafił do siatki rywali dwukrotnie. W efekcie pobił rekord należący dotychczas przez wiele lat do Aliego Daeiego, reprezentanta Iranu. Mowa o liczbie zdobytych bramek w reprezentacji - obecnie zawodnik United ma ich na koncie już 111!

Zobacz też: Maria Andrejczyk znów… oddaje medal! Wrócił do niej tylko na moment

Wynik jest fantastyczny i zasługuje na ogromne słowa uznania. Trudno spodziewać się, że w najbliższym czasie ktoś będzie w stanie pobić osiągnęcie Cristiano Ronaldo. A tym bardziej, że Portugalczyk nie przestaje zaskakiwać i w dalszym ciągu kontynuuje swoją przygodę w portugalskiej kadrze. Z całą pewnością będzie jej cześcią także i w przyszłym roku, kiedy zostaną rozegrane mistrzostwa świata w Katarze.

Łukasz Kaczmarek przed ME siatkarzy: To nie będzie impreza pocieszenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze