Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Drapieżna jak pantera Marcelina Ziętek kusi w samym bikini! Czeka aż urosną jej... plony [ZDJĘCIE]

2021-06-18 12:49

Można się przerazić od samego patrzenia! Marcelina Ziętek szybko stała się jedną z ulubienic fanów sportów zimowych. Zjawiskowa aktorka to dziewczyna Piotra Żyły. Para ukrywała się przez wiele miesięcy, ale w końcu ujawniła swoją relację. "Wiewiór" może być czasem zazdrosny, widząc jak odważne fotografie wrzuca jego ukochana. Marcelina Ziętek w drapieżnym bikini w panterkę prężyła swoje drobne ciało na leżaku. Czeka na to, jak urosną jej plony. Co miała na myśli?!

Kibice sportów zimowych muszą poczekać jeszcze wiele tygodni zanim rozpocznie się narciarskie szaleństwo! Biało-czerwoni powoli przygotowują się do nowego sezonu Pucharu Świata. Piotr Żyła ma w głowie już nie tylko skoki, ale także swoją nową miłość. Marcelina Ziętek to nowa dziewczyna naszego skoczka. Seksowna aktorka jest gwiazdą seriali TVN "Szkoła" i "19+". Marcelina Ziętek znakomicie sprawdza się także w roli modelki. Lubi prężyć się przed obiektywem. Korzystając z pięknego słoneczka, dziewczyna Żyły łapała promienie na leżaku w panterkowym bikini. Przy okazji zaskoczyła, pisząc o tym, że czeka na wyrośnięcie... plonów. Zobacz zdjęcie Marceliny Ziętek w samym bikini zobaczycie w galerii poniżej.

Marcelina Ziętek w samym bikini ZDJĘCIE

Marcelina Ziętek prężyła swoje ciało, próbując się opalić. Zapozowała także do zdjęcia, bo jak dobrze wiadomo - przed obiektywem czuje się znakomicie. - W oczekiwaniu aż urosną plony - opisała ten moment Ziętek. Ukochana Piotra Żyły wybrała się na działkę, a w emotikonach wykorzystała jeden z owoców. Czyżby aktorka bawiła się w ogródku?

Wojciech Szczęsny z papierosem w ustach przed meczem Polska - Hiszpania.
Najnowsze

Materiał reklamowy