Robert Lewandowski w restauracji Nine's

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Robert Lewandowski w restauracji Nine's

Dym w nowej restauracji Lewandowskiego! Jest nagranie! Co tam się wydarzyło?

2021-10-09 17:45

Robert Lewandowski kilka dni temu otworzył z wielką pompą restaurację NINE's. W lokalu tym można skosztować wielu ciekawych potraw, a także po prostu się zrelaksować zasiadając z przyjaciółmi do kufla piwa czy mocniejszych trunków. Teraz natomiast w przybytku kapitana kadry pojawił się... dym! Wszystko zarejestrowano. O co chodzi?

Robert Lewandowski rozwija się nie tylko na boisku, osiągając kolejne rekordy indywidualne i zwyciężając trofea drużynowe, ale także w aspektach, które nie są ściśle związane z piłką nożną. W ostatnich dniach kapitan reprezentacji Polski oddał do użytku restaurację sygnowaną swoim nazwiskiem - NINE's Restaurant & Sports Bar. Sam pojawił się w lokalu, aby przyciągnąć do niego kibiców i nieco szerzej zaprezentować, na jakie specjały można tam liczyć.

Restauracja Roberta Lewandowskiego Nine's - ZDJĘCIA

Potem już natomiast "Lewy" skupił się na pracy podczas zgrupowania reprezentacji Polski. "Biało-czerwonych" czekają bowiem dwa istotne starcia w walce o awans na mundial w Katarze - jawiący się jako proste wyzwanie mecz z San Marino w Warszawie oraz trudniejsza potyczka z Albanią w Tiranie.

Tymczasem w nowej restauracji piłkarza pojawiły się... dymy! Wszystko w krótkim nagraniu za pomocą Instagrama pokazała żona piłkarza, Anna. Jak się okazało, postanowiono przeprowadzić prawdziwy kulinarny eksperyment.

Zobacz też: Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie z synem i się zaczęło. Lawina komentarzy ruszyła natychmiast

Eksperyment w restauracji Roberta Lewandowskiego

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Eksperyment w restauracji Roberta Lewandowskiego

Z całą pewnością wszystkich odwiedzających nowy lokal Roberta Lewandowskiego może spotkać wiele niespodzianek. Jak mogliśmy się dowiedzieć przeglądając menu lokalu "Lewego", zdecydowano się postawić także na zdrową żywność i różne potrawy, które nie tylko smakują, ale i gwarantują dobre zdrowie oraz samopoczucie. A jeśli są podawane w tak niestandardowy sposób jak powyżej... Nic tylko się wybrać i skosztować!

Wyjątkowy spacer po restauracji Roberta Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze