Robert Lewandowski w restauracji Nine's

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Robert Lewandowski w restauracji Nine's

Wiemy, ile kosztuje piwo u Lewandowskiego. Przecieramy oczy ze zdziwienia, mamy menu

2021-10-08 11:14

Robert Lewandowski ostatnimi czasy zaskoczył cała Polskę, otwierając restaurację "Nine's" w Warszawie. Dowiedzieliśmy się, ile trzeba zapłacić za piwo w lokalu. Wielu fanów "złocistego trunku" będzie zachwyconych, mamy menu i wszystkie ceny. Nie wszyscy piwosze będą jednak zadowoleni...

Robert Lewandowski znalazł się w ostatnim tygodniu na ustach całej Polski. Powodem zainteresowania postacią kapitana kadry narodowej jest restauracja "Nine's", którą otworzył w Warszawie. Wystrój lokalu był omawiany przez wszystkie media w Polsce, ale mało kto zwrócił uwagę na to, ile trzeba zapłacić, aby napić się piwa w tym miejscu. Trzeba przyznać, że wielu piwoszy może być zadziwionych.

Kolejny rekord Roberta Lewandowskiego? Wszystko może się wydarzyć już w sobotę

Robert Lewandowski otworzył restaurację. Wielkie zainteresowanie knajpą

Już na samym początku założeniem restauracji było, aby skupiać kibiców sportu. W rozmowie z "money.pl" Jacek Trybuchowski przyznał, że ceny nie będą najwyższe i powinny być przystępne dla każdego fana piłki nożnej.

- To nie będzie ekskluzywna restauracja fine diningowa. Chcemy ją pozycjonować jako casual dining, czyli dostępną niemal dla każdego. Co więcej, NINE's to nie tylko restauracja, ale także Sports Bar i przestrzeń eventowa. Do dyspozycji gości będą aż 4 poziomy i niemal 1400m2. Oczekujemy dużego ruchu dzięki między innymi przystępnym cenom i profesjonalnemu serwisowi. Dlatego nie chcemy zawyżać cen, a przyjęte przez nas stawki są aktualnie na progu opłacalności - powiedział Trybuchowski.

Wiemy już, ile trzeba będzie zapłacić za piwo w "Nine's". Każdy z miłośników "złotego trunku" powinien znaleźć coś dla siebie.

Apoloniusz Tajner szczerze o braku skoków w TVP. To jest dla niego najważniejsze

Aby zobaczyć zdjęcia z restauracji Roberta Lewandowskiego z restauracji "Nine's", przejdź do galerii poniżej.

NIE PRZEGAP: Blogerzy pokazują i się nie wstydzą. Tak można zarobić

Ceny piw mogą być zaskoczeniem. Mamy kartę

Piwa w restauracji Lewandowskiego można kupić w dwóch wersjach, butelkowanej i z nalewaka. W karcie znajdują się takie marki jak Heineken, Żywiec, Desperados i Warka. Najtańszą propozycją z karty jest podawana w kuflu 0,33 l. Warka za 12 złotych, a najdroższą butelkowany Heineken i Żywiec w cenie 18 złotych za butelkę.

Robert Lewandowski piwo

i

Autor: screen - facebook.com/ninesrestaurantsportsbar
Sonda
Czy odwiedzisz restaurację Roberta Lewandowskiego?
Lewandowski skontrolował swoją restaurację "Nine's" tuż przed otwarciem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze