Apoloniusz Tajner

i

Autor: SE Apoloniusz Tajner

Apoloniusz Tajner szczerze o braku skoków w TVP. To jest dla niego najważniejsze

2021-10-08 7:13

Apoloniusz Tajner postanowił skomentować jedną z najgłośniejszych, sportowych informacji bieżącego tygodnia. Prezes Polskiego Związku Narciarstwa odniósł się do zmiany nadawcy skoków narciarskich z TVP na TVN. W wywiadzie z portalem "WP. SportoweFakty", były trener Adama Małysza wskazał, co jest dla niego najważniejsze w tej sytuacji.

Od kiedy jasne stało się, że skoki narciarskie od następnego sezonu rywalizacji dostępne będą nie w Telewizji Polskiej, a w TVN, wielu fanów dyscypliny nie mogło uwierzyć. Wszystko przez fakt, że to właśnie z transmisjami TVP utożsamiane są największe sukcesy polskich skoczków. W sprawie swój głos postanowił zabrać były trener Adama Małysza, a obecny prezes PZN - Apoloniusz Tajner. Nie ukrywał, co dla niego jest najważniejsze w zaistniałej sytuacji.

Łysy jak kolano Artur Szpilka zaszokował fanów. Pokazał zdjęcie, gdy miał włosy!

Apoloniusz Tajner o zmianie nadawy skoków narciarskich. To jest dla niego najważniejsze

Tajner, w rozmowie z "WP. SportoweFakty" podkreślił, że liczy na owocną współpracę z nowym nadawcą skoków narciarskich i zaznacza, że dla niego najważniejsze, jak i dla całego Polskiego Związku Narciarstwa jest to, że dyscyplina pozostała w otwartej telewizji. Jak wiadomo, transmisje dostępne będą także na płatnych kanałach Eurosportu.

- Dla nas, PZN-u, najważniejsza jest informacja, że wszystkie konkursy PŚ dalej będą pokazywane w otwartej telewizji. - mówił Apoloniusz Tajner Dlaczego nie będzie skoków w TVP? To część wojny politycznej? Tak twierdzą władze TVP

Aby zobaczyć zdjęcia Apoloniusza Tajnera z rodziną, przejdź do galerii poniżej.

PZN nie miał wpływu na zmianę nadawcy

W trakcie rozmowy z portalem Apoloniusz Tajner przyznał, że zmiana nadawcy telewizyjnego skoków narciarskich była sprawą, która odbyła się całkowicie niezależnie od Polskiego Związku Narciarstwa. 

- Natomiast podział praw transmisyjnych dzieje się poza nami i my jako Polski Związek Narciarski nie mamy na to żadnego wpływu - przyznał Tajner w rozmowie z portalem "WP Sportowe Fakty".

Sonda
Czy będziesz oglądał skoki narciarskie w TVN?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze