Kolejny rekord Roberta Lewandowskiego? Wszystko może się wydarzyć już w sobotę

2021-10-08 8:05
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski pobije kolejny, nieprawdopodobny rekord w trakcie swojej kariery? Piłkarz Bayernu Monachium już w sobotę, w trakcie spotkania z San Marino będzie mógł napisać kolejną, wspaniałą historię w swojej biografii. Do spełnienia celu brakuje mu zaledwie czterech bramek, czy się uda?

Robert Lewandowski nie może przestać strzelać! Napastnik Bayernu Monachium już w tą sobotę może doprowadzić do pobicia kolejnego rekordu, a okazja będzie ku temu prawdziwie wyborna, ponieważ kadra zagra przeciwko San Marino. Czy najlepszy strzelec Europy poprzedniego sezonu pokona bramkarza rywali reprezentacji 4 razy i dzięki temu napisze wielką, piłkarską historię?

Apoloniusz Tajner szczerze o braku skoków w TVP. To jest dla niego najważniejsze

Robert Lewandowski bliski kolejnego rekordu. Wspaniały rok w wykonaniu Polaka

Zważając na fakt, że kapitan reprezentacji Polski w tym roku strzelił już 50 bramek, to jest tylko o cztery trafienia do swojego nieprawdopodobnego osiągnięcia z 2019 roku, kiedy to pokonywał bramkarzy rywali aż 54 razy. Wiele wskazuje na to, że swój indywidualny rekord "Lewy" pobije już w sobotę, ponieważ reprezentacja San Marino nie powinna stwarzać większych problemów.  W poprzednim meczu z drużyną z półwyspu apenińskiego, Polacy zwyciężyli aż 7:1, a Robert Lewandowski dwa razy zapisywał się na liście strzelców. Mury Stadionu Narodowego i doping polskich kibiców powinny jednak znacząco pomóc w zrealizowaniu celu.

Zbigniew Boniek pokazał dwóch półnagich kumpli. Chwilę później pojawił się Jaruzelski

Aby zobaczyć, jak wygląda restauracja otworzona w Warszawie przez Roberta Lewandowskiego, przejdź do galerii poniżej.

Robert Lewandowski przed meczami kadry. Jest w świetnej formie

Jest niemalże pewne, że Robert Lewandowski pobije w barwach reprezentacji Polski jeszcze wiele rekordów. Jak sam mówi - czuje się bardzo dobrze i jest zawsze gotowy do gry dla drużyny Biało-Czerwonych.

- Nie mam problemu, że jestem jednym z najstarszych zawodników w reprezentacji Polski i nie myślę jeszcze o zakończeniu kariery - powiedział Lewandowski w kontekście swojego wieku i dalszej gry w kadrze. - mówił Robert Lewandowski.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze