Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Kolejny rekord Roberta Lewandowskiego? Wszystko może się wydarzyć już w sobotę

2021-10-08 8:05

Robert Lewandowski pobije kolejny, nieprawdopodobny rekord w trakcie swojej kariery? Piłkarz Bayernu Monachium już w sobotę, w trakcie spotkania z San Marino będzie mógł napisać kolejną, wspaniałą historię w swojej biografii. Do spełnienia celu brakuje mu zaledwie czterech bramek, czy się uda?

Robert Lewandowski nie może przestać strzelać! Napastnik Bayernu Monachium już w tą sobotę może doprowadzić do pobicia kolejnego rekordu, a okazja będzie ku temu prawdziwie wyborna, ponieważ kadra zagra przeciwko San Marino. Czy najlepszy strzelec Europy poprzedniego sezonu pokona bramkarza rywali reprezentacji 4 razy i dzięki temu napisze wielką, piłkarską historię?

Apoloniusz Tajner szczerze o braku skoków w TVP. To jest dla niego najważniejsze

Robert Lewandowski bliski kolejnego rekordu. Wspaniały rok w wykonaniu Polaka

Zważając na fakt, że kapitan reprezentacji Polski w tym roku strzelił już 50 bramek, to jest tylko o cztery trafienia do swojego nieprawdopodobnego osiągnięcia z 2019 roku, kiedy to pokonywał bramkarzy rywali aż 54 razy. Wiele wskazuje na to, że swój indywidualny rekord "Lewy" pobije już w sobotę, ponieważ reprezentacja San Marino nie powinna stwarzać większych problemów.  W poprzednim meczu z drużyną z półwyspu apenińskiego, Polacy zwyciężyli aż 7:1, a Robert Lewandowski dwa razy zapisywał się na liście strzelców. Mury Stadionu Narodowego i doping polskich kibiców powinny jednak znacząco pomóc w zrealizowaniu celu.

Zbigniew Boniek pokazał dwóch półnagich kumpli. Chwilę później pojawił się Jaruzelski

Aby zobaczyć, jak wygląda restauracja otworzona w Warszawie przez Roberta Lewandowskiego, przejdź do galerii poniżej.

Robert Lewandowski przed meczami kadry. Jest w świetnej formie

Jest niemalże pewne, że Robert Lewandowski pobije w barwach reprezentacji Polski jeszcze wiele rekordów. Jak sam mówi - czuje się bardzo dobrze i jest zawsze gotowy do gry dla drużyny Biało-Czerwonych.

- Nie mam problemu, że jestem jednym z najstarszych zawodników w reprezentacji Polski i nie myślę jeszcze o zakończeniu kariery - powiedział Lewandowski w kontekście swojego wieku i dalszej gry w kadrze. - mówił Robert Lewandowski.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze