GKS Bełchatów - Podbeskidzie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać GKS Bełchatów - Podbeskidzie STREAM ONLINE LIVE GKS Bełchatów - Podbeskidzie w TV Na jakim programie

2020-07-02 13:55 CH
Podbeskidzie Bielsko-Biała, kibice
Autor: CYFRA SPORT

GKS Bełchatów - Podbeskidzie STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie obejrzeć GKS Bełchatów - Podbeskidzie TV TRANSMISJA NA ŻYWO GKS Bełchatów - Podbeskidzie LIVE STREAM w INTERNECIE 2.07.2020. Trwa 29. kolejka I ligi. W czwartek 2 lipca GKS Bełchatów podejmuje Podbeskidzie Bielsko-Biała. Gospodarze bronią się przed spadkiem, a goście walczą o awans. Jeżeli Podbeskidzie wygra dzisiaj w Bełchatowie, wróci na fotel lidera I ligi. Faworyta wskazać zatem łatwo. Czy Podbeskidzie potwierdzi wysoką formę? Gdzie oglądać GKS Bełchatów - Podbeskidzie w TV Na jakim programie I liga: GKS Bełchatów - Podbeskidzie STREAM LIVE ONLINE GKS Bełchatów - Podbeskidzie TRANSMISJA w INTERNECIE.

GKS Bełchatów - Podbeskidzie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz

GKS Bełchatów - Podbeskidzie ONLINE NA ŻYWO Gdzie STREAM LIVE? Piłkarze GKS-u Bełchatów bronią się przed spadkiem, więc bardzo potrzebują punktów. Dzisiaj będzie jednak je ciężko wywalczyć. Do Bełchatowa przyjeżdża Podbeskidzie Bielsko-Biała. "Górale" walczą o awans. Po zwycięstwie Stali Mielec nad GKS-em Jastrzębie (2:1) spadli z fotela lidera I ligi, ale dzisiaj mogą na niego wrócić. Warunkiem jest zwycięstwo z GKS-em Bełchatów. Po 28 kolejkach i części meczów 29. serii GKS Bełchatów zajmuje 15. miejsce w tabeli, a nad pierwszą w strefie spadkowej Odrą Opole ma przewagę już tylko w postaci lepszego bilansu goli. Podbeskidzie jest w tej chwili wiceliderem. - W każdym meczu musimy dać z siebie wszystko, ale jestem przekonany, że każdy z nas będzie harował tak, jak do tej pory - mówi w rozmowie z oficjalnym serwisem Podbeskidzia Kornel Osyra, obrońca "Górali". - Nie musimy sobie przypominać o co gramy. Nie ważne jak będziemy te mecze nazywać czy to finały, czy mecze o wszystko. Doskonale wiemy, co chcemy osiągnąć, wychodzimy na każdy kolejny mecz i jeżeli damy w nich z siebie wszystko to, wierzę że będziemy się cieszyć po ostatnim meczu - dodał piłkarz Podbeskidzia.

GKS Bełchatów - Podbeskidzie GDZIE OGLĄDAĆ mecz dzisiaj na żywo

Mecz GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała w 29. kolejce I ligi zostanie rozegrany w czwartek 2 lipca. Początek meczu GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała o godzinie 18.10. Prawa telewizyjne do I ligi ma Polsat Sport. Transmisji tv na żywo z meczu GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała na antenie Polsatu Sport. Stream online live dostępny będzie w usłudze Ipla.

Super Sport 30 VI - B

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze