GKS Jastrzębie - Garbarnia NA ŻYWO w TV. Gdzie obejrzeć LIVE? Transmisja, STREAM ONLINE

2017-10-07 8:00 CH

GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Mecz GKS - Garbarnia LIVE w telewizji i internecie 7 października. O której godzinie GKS Jastrzębie - Garbarnia? Piłkarze GKS-u w ostatniej kolejce zgubili punkty, ale wciąż są na dobrej drodze do upragnionego awansu do I ligi. Przed nim spotkanie na własnym stadionie z Garbarnią Kraków, która w tym sezonie pokazywała, że potrafi być wymagającym przeciwnikiem i może włączyć się w walkę o czołowe lokaty. Zobacz, gdzie i kiedy obejrzeć mecz GKS - Garbarnia. GKS Jastrzębie LIVE w TV.

GKS Jastrzębie w ostatniej kolejce walczył na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Hit II ligi skończył się remisem 1:1, który pozostawił duży niedosyt, bo jastrzębianie punkty stracili w samej końcówce po skutecznie wykorzystanym rzucie karnym. Na dodatek w ostatniej akcji spotkania piłkę meczową miał Tomasz Dzida, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Radomiaka Hubertem Gstomskim i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. GKS zajmuje 3. miejsce w tabeli, które premiowane jest awansem do II ligi.

Przed jastrzębianami mecz na własnym boisku z Garbarnią Kraków. Goście zajmują wysokie 5. miejsce w tabeli, co pokazuje, że mogą okazać się wymagającym przeciwnikiem. Wywalczyli pięć punktów mniej niż GKS. Jednak groźni są przede wszystkim na własnym boisku - na wyjeździe uzbierali w tym sezonie tylko 5 z 17 punktów.
Mecz GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków zaplanowano na sobotę 7 października o godz. 15. Zostanie przeprowadzona transmisja na żywo w systemie Pay-Per-View. Mecz można oglądać na portalu jas24info.pl pod adresem transmisja.jas24info.pl. Koszt to 10 zł. Wpływy z transmisji trafią na konto klubu GKS 1962 Jastrzębie.