Jacek Kramek nie żyje. Kiedy pogrzeb trenera personalnego gwiazd? Celebryci opłakują Jacka Kramka

2021-07-20 13:54
Jacek Kramek - kim był?
Autor: Instagram Jacek Kramek - kim był?

Informacja o śmierci Jacka Kramka spadła na internautów, przyjaciół i fanów niczym grom z jasnego nieba. Trener personalny gwiazd w chwili śmierci miał bowiem zaledwie 32 lata, a jego odejście poruszyło wielu celebrytów, z którymi miał okazję pracować. Internet zalała fala wspomnień o Jacku Kramku, a na jego pogrzebie spodziewać możemy się wielu gwiazd. Wśród osób, które poruszyła śmierć trenera personalnego znalazła się m.in. Anna Lewandowska.

Jacek Kramek od dawna pomagał wielu osobom, w tym największym gwiazdom, zadbać o swoją sylwetkę i dorobić się płaskiego brzucha. Tym bardziej śmierć 32-letniego trenera personalnego była ciosem dla wielu jego podopiecznych oraz internautów. We wtorek 20 lipca media obiegła informacja, że Jacek Kramek zmarł, a social media natychmiast wypełniły się wspomnieniami związanymi z trenerem. - Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku… - zaczyna się wpis na oficjalnym Instagramie zmarłego trenera. - Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy - napisano. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną śmierci 32-latka miał być udar mózgu, jednak te doniesienia nie zostały jeszcze potwierdzone przez rodzinę zmarłego. 

Przemysław Zamojski przed IO Tokio 2020

Jacek Kramek nie żyje. Kiedy pogrzeb trenera personalnego gwiazd? 

Rodzina zmarłego niedawno trenera personalnego nie poinformowała jeszcze kiedy odbędzie się uroczystość pożegnania Jacka Kramka oraz kiedy odbędzie się jego pogrzeb. Można się spodziewać, że będzie to miało miejsce w ciągu najbliższych kilku dni, jednak na oficjalny termin pożegnania Kramka będziemy musieli jeszcze poczekać, aż rodzina trenera upora się ze wszystkimi formalnościami związanymi z pogrzebem. 

Anna Lewandowska w żałobie. Jacek miał tylko 32 lata. Był silny

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE