Jessica Ziółek skrytykowana za swój wygląd

i

Autor: Instagram/ jessica_ziolek Jessica Ziółek skrytykowana za swój wygląd

Jessica Ziółek została bezlitośnie skrytykowana za swój wygląd! Była dziewczyna Arka Milika mocno oberwała, aż przykro się to czyta

2021-06-30 22:19

Jeszcze kilka lat temu wydawać by się mogło, że związek Arkadiusza Milika i Jessici Ziółek będzie trwać wiecznie, a para jest dla siebie stworzona, jednak rzeczywistość okazała się brutalna i teraz piłkarz i jego była partnerka budują życie od nowa. Jessica Ziółek pokazuje w sieci, że dobrze sobie radzi po rozstaniu i dzieli się w Internecie kolejnymi zdjęciami w różnych sceneriach. Tym razem jednak musiała zmagać się z niepochlebnym komentarzem od internauty, który skrytykował jej wygląd. Aż przykro cię to czyta.

Wieść o tym, że Arkadiusz Milik miał rozstać się z Jessicą Ziółek po wielu latach związku. Dla wielu fanów potwierdzeniem tych plotek miał być wyjazd reprezentanta Polski do Marsylii, gdzie udał się sam. W tym czasie Jessika Ziółek publikowała zdjęcia z Polski i próbowała pokazać, że trzyma się po rozstaniu z Milikiem. Była partnerka piłkarza wciąż chwali się kolejnymi zdjęciami, po którymi pojawia się wiele komplementów, jednak zdarzają się również ci, którzy nie gryzą się w język w komentarzach. Jessica Ziółek przekonała się o tym pod swoim ostatnim zdjęciem. - nie masz być perfekcyjna, masz być prawdziwa - napisała na Instagramie była partnerka Arkadiusza Milika. Jeden z internautów postanowił jednak napisać w komentarzu, że nie zgadza się z Jessicą Ziółek i wytknął jej, że jej obecny wygląd nie ma zbyt wiele wspólnego z prawdziwością. 

Była dziewczyna Milika skrytykowana za swój wygląd

Zdecydowana większość użytkowników Instagrama komplementowała Jessicę Ziółek pisząc, że ta wygląda fantastycznie, jednak nie wszyscy podzielali ten osąd. - Przeciez Ty probujesz byc wlasnie perfekcyjna (pisowania oryginalna) - napisał jeden z internautów pod zdjęciem Jessici Ziółek. - prawdziwie to wygladałas X lat temu... co za bzdury wypisujesz sama sobie - dodał. Była partnerka Arkadiusza Milika nie zdecydowała się jednak na wchodzenie w dyskusję z internautą.

Dziewczyna Jana Bednarka przyleciała do hotelu HELIKOPTEREM! Luksus aż się wylewa ze zdjęcia

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Jessica Ziółek skrytykowana za swój wygląd

i

Autor: Instagram/ jessica_ziolek Jessica Ziółek skrytykowana za swój wygląd
Sonda
Czy podoba Ci się Jessica ZIółek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze