Julia Nowak przyleciała do hotelu helikopterem

i

Autor: Instagram/ juuulencja Julia Nowak przyleciała do hotelu helikopterem

Dziewczyna Jana Bednarka przyleciała do hotelu HELIKOPTEREM! Luksus aż się wylewa ze zdjęcia

2021-06-30 21:11

Przygoda reprezentacji Polski na Euro 2020 szybko dobiegła końca i piłkarze prowadzeni przez trenera Paulo Sousę odpadli z turnieju już po fazie grupowej. Rodziny zawodników mogą jednak znaleźć pozytyw w tej sytuacji, bo dzięki temu mogą spędzić z Biało-czerwonymi więcej czasu, co postanowili wykorzystać Jan Bednarek i jego partnerka Julia. Narzeczona piłkarza podzieliła się w mediach społecznościowych szczególnym nagraniem, na którym widać jak do hotelu udaje się... helikopterem!

Przerwa pomiędzy kolejnymi sezonami rozgrywek ligowych to dla piłkarzy i ich rodzin jedyna okazja, kiedy mogą oni spędzić razem trochę czasu nie martwiąc się kolejnymi wyjazdami lub treningami. W tym roku jednak zawodnicy mieli jeszcze mniej czasu dla swoich bliskich, ponieważ zaraz po zakończeniu sezonu 2020/21 udali się do Opalenicy, by przygotować się do Euro 2020. To sprawiało, że rodziny piłkarzy czekał niezwykle trudny czas, jednak reprezentacja Polski szybko odpadła z Euro 2020 i piłkarze mogli wrócić do swoich bliskich, by wybrać się z nimi na zasłużone wakacje, dzięki którym będą mogli naładować baterię przed kolejnymi meczami w swoich klubach. Tę okazję postanowili wykorzystać również Jan Bednarek oraz jego partnera Julia. Dziewczyna obrońcy reprezentacji Polski wcześniej odpoczywała bez piłkarza, a teraz w końcu mogli udać się na urlop wspólnie. Do hotelu dotarli jednak w nieco ekstrawagancki sposób. 

Dziewczyna Bednarka lata helikopterem do hotelu

Na Instagramie Julii Nowak pojawiły się bowiem krótkie nagrania, na których widać jak partnerka Jana Bednarka leci helikopterem w kierunku lądowisko znajdującego się tuż przy pięknym hotelu położonym nad malowniczym zbiornikiem wodnym. Na kolejnych relacjach widać już samego obrońcę, więc można się domyślać, że para razem udała się helikopterem do hotelu, gdzie najpewniej spędzą kilka najbliższych dni, wypoczywając przed rozpoczęciem nowego sezonu Premier League. 

Wojciech Szczęsny przyznał się do BŁĘDU na Euro! Tego kibice nie wychwycili

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Dziewczyna Jana Bednarka przyleciała do hotelu helikopterem

i

Autor: Instagram/ juuulencja screen Dziewczyna Jana Bednarka przyleciała do hotelu helikopterem
Sonda
Polska na Mundialu 2022 - czy się dostanie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze