Autor: Monkpress

Kibic chciał poderżnąć gardło piłkarzowi?! Dramatyczne sceny na polskim boisku! [ZDJĘCIA]

2018-04-16 8:26

O tym, ze kibice potrafią przekraczać wszelkie granice przekonano się nie raz. Im niższa liga tym ciężej zapanować nad wybrykami fanów, którzy wyładowują swoje emocje na wszystkich. Jednak to co stało się w polskiej B-klasie zakrawa o horror. Kibic ze złości chciał poderżnąć gardło piłkarzowi przeciwnej drużyny.

Całe zdarzenie miało miejsce w Ciechowie. Małej wsi położonej w województwie dolnośląskim. Tamtejszy LKS występuje na poziomie B-klasy i w niedzielę był gospodarzem meczu z Piastem Lutynia. Do 70. minuty utrzymywał się wynik 2:2, ale mecz nie został dokończony, a wszystko przez dramatycznie wydarzenia na boisku.

Jak podaje oficjalny profil klubu na Facebooku, we wspomnianej minucie jeden z zawodników gospodarzy został brutalnie sfaulowany. Wywołało to bójkę na trybunach pomiędzy kibicami obu drużyn. Jeden z nich posunął się o wiele za daleko. Wbiegł na boisko i ostrym przedmiotem chciał poderżnąć gardło jednemu z zawodników LKS Ciechów. Sprawa została zgłoszona na policję, a zdjęcia z zjaścia są drastyczne.