Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV zlany potem wychodził na czworaka. W takim stanie jeszcze go nie widzieliście

2021-07-22 10:08

W życiu prywatnym i zawodowym Krzysztofa Radzikowskiego zaszło ostatnio wiele zmian. Wraz ze swoimi kolegami Konradem Karwatem i Dominikiem Abusem założył on kanał na YouTube, a kilka tygodni temu urodził się mu syn, Antoni. Strongman musi więc dzielić teraz czas między wiele obowiązków, ale o treningach zapomnieć nie może. Teraz gwiazda Gogglebox TTV pokazała zdjęcie, na którym widać, jak wycieńczony ledwo może utrzymać się na nogach. Tak ciężko chyba jeszcze nie było!

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV ma naprawdę intensywne miesiące. Oprócz treningów i występów w telewizji strongman zajmował się także budową domu, a od kilku tygodni część swojego czasu musi poświęcać także maleńkiemu synkowi, Antosiowi. Do tego 39-latek postanowił założyć wraz z Konradem Karwatem i Dominikiem Abusem kanał na YouTube. Mimo to Krzysztof Radzikowski znajduje w swoim planie dnia miejsce nie tylko na treningi typowo rozwijające ciało, ale rozpoczął także zajęcia ze sztuk walki! Czy to oznacza, że już niedługo zobaczymy go oktagonie lub ringu? Wciąż nie ma żadnego potwierdzenia takich informacji, choć plotki takie pojawiają się od dłuższego czasu. Teraz aktywny w mediach społecznościowych strongman pokazał zdjęcia z jednego z treningów i wydaje się, że tak ciężko jeszcze nie miał!

Mateusz Gamrot po zwycięstwie w Vegas. W nagrodę poszedł do KASYNA l Andrzej Kostyra

Krzysztof Radzikowski ledwo mógł ustać na nogach

Gwiazdor programu Gogglebox telewizji TTV świetnie organizuje sobie czas. Wygląda na to, że znajduje czas na wszystko. Teraz w mediach społecznościowych pochwalił się on zdjęciem z treningu zapaśniczych. Na fotografiach widać, że Krzysztof Radzikowski jest po tych zajęciach cały zlany potem, więc wysiłek musiał być dla niego naprawdę duży! Co więcej, na jednym z nich 39-latek pozuje… na czworaka. Jak sam napisał, po tych zajęciach zawsze z maty schodzi właśnie w takiej pozycji. To tylko pokazuje, jak mocno zaangażowany jest Krzysztof Radzikowski w kolejne stawiane przed sobą wyzwania.

Krzysztof Radzikowski w MMA?

Jak już wspomnieliśmy, Internet huczy od plotek na temat debiutu Krzysztofa Radzikowskiego w MMA. Zapewne niejedna federacja specjalizująca się we freak-fightach chciałaby podpisać kontrakt z tak popularną postacią. Jak sam strongman zdradza, obecnie zszedł on do wagi 120 kilogramów i z pewnością jest to poziom, który pozwoliłby mu już na debiut w klatce. Mimo zaangażowania w wiele spraw, niektórzy fani starają się... poganiać Krzysztofa Radzikowskiego do kolejnych obowiązków! Dowiedz się więcej o tym w poniżej galerii!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze