Kto prowadził Galę Mistrzów Sportu? Aldona Marciniak KIM JEST prowadząca Galę Mistrzów Sportu?

2022-01-08 20:07
Aldona Marciniak
Autor: Instagram Aldona Marciniak

Kto prowadził Galę Mistrzów Sportu? Aldona Marciniak KIM JEST Prowadząca Galę Mistrzów Sportu. Już dzisiaj dowiemy się, kto zdobędzie statuetkę dla Najlepszego Sportowca Polski 2021 roku. Robert Lewandowski czy Anita Włodarczyk? A może jeszcze ktoś inny? Szykują się wielkie emocje, a kibice czekają na wyniki głosowania. Galę podsumowującą plebiscyt "Przeglądu Sportowego" pokazują Polsat i Polsat Sport, a prowadzą ją były siatkarz Łukasz Kadziewicz oraz dziennikarze Jerzy Mielewski, Paulina Chylewska i Aldona Marciniak KIM JEST kobieta, która prowadziła Galę Mistrzów Sportu dzisiaj?

Gala Mistrzów Sportu Prowadząca KIM JEST Aldona Marciniak?

Już dzisiaj Gala Mistrzów Sportu, w czasie której poznamy wyniki plebiscytu "Przeglądu Sportowego". W 2021 roku nie brakowało sukcesów polskich sportowców. Kto odbierze statuetkę dla Najlepszego Sportowca Polski 2021 roku? Faworyci to Robert Lewandowski i Anita Włodarczyk. Bardzo silna jest reprezentacja lekkoatletów, którzy zdobywali medale na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Uroczysta Gala Mistrzów Sportu rozpocznie się o godzinie 20. Gospodarzami gali będą dziennikarze Telewizji Polsat oraz Przeglądu Sportowego - Jerzy Mielewski, Paulina Chylewska i Aldona Marciniak oraz były siatkarz Łukasz Kadziewicz. TUTAJ NASZA RELACJA NA ŻYWO Z GALI.

KIM JEST prowadząca galę Aldona Marciniak

Aldona Marciniak to dziennikarka "Przeglądu Sportowego". Specjalizuje się głównie w sportach motorowych. Pracowała m.in. studiu telewizyjnym w czasie transmisji z Formuły 1. To właśnie Aldona Marciniak prowadzi Galę Mistrzów Sportu. Pozostali prowadzący galę to były siatkarz Łukasz Kadziewicz oraz Jerzy Mielewski i Paulina Chylewska, dziennikarze Polsatu Sport.

Anita Włodarczyk w łóżku z dziewięcioma chłopakami! ZDJĘCIE mistrzyni w szlafroku zaskoczyło kibiców

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze