Ania Lewandowska w SKĄPYM BIKINI poucza Polaków. Przekazała tajemną wiedzę

2019-12-02 16:37 KG
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych Polek. Jej konto na Instagramie śledzi prawie 2,5 miliona fanów. Żona napastnika Bayernu jest inspiracją dla wielu kobiet, które mają ją za przykład. Dzięki niej zmieniają swoje życie dbając o zdrowie i o formę fizyczną. W swoim najnowszym poście Lewandowska zwraca uwagę na bardzo ważny szczegół.

Anna Lewandowska to prawdziwy wzór do naśladowania. Była karateczka od lat dba o swoje zdrowie i utrzymuje swoje ciało w fenomenalnej formie. Chętnie dzieli się radami z internautami. Dodaje filmy treningowe, pomaga zdrowo się odżywiać. Często również zwraca uwagę na szczegóły, które dla wielu kobiet wydają się mało istotne.

W swoim najnowszym poście na Instagramie przypomina o ważnej kwestii. - Zmiany temperatury, pory roku, biuro z klimatyzacją, nawet lot samolotem zawsze odbijają się na naszej skórze - pisze Lewandowska. Żona gwiazdora Bayernu proponuje produkty, które mają pomóc w pielęgnacji skóry podczas nadchodzącego zimowego okresu. Jak widać, internautki się jej słuchają. - Zamówienie już złożone 😍♥️💪 - pisze jedna z nich.

Dla 31-latki obecny czas jest bardzo szczególny. Oprócz sukcesów w karierze trenerki fitness, Lewandowska jest w drugiej ciąży. Tą wyjątkowa nowiną pochwalił się jej mąż Robert. W listopadowym meczu Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus, kapitan biało-czerwonych zdobył bramkę i swoją "cieszynką" oznajmił światu radosną wiadomość. Ta szybko obiegła media w Polsce. Miliony fanów mocno trzymają kciuki za rodzinę Lewandowskich. Para ma już dwuletnią córeczkę Klarę.