Nikos Tsoumanis

i

Autor: Facebook/Nikos Tsoumanis Nikos Tsoumanis

Martwy piłkarz znaleziony w samochodzie. Wstrząsające odkrycie, tajemnicza śmierć zawodnika

2021-10-05 15:06

Kibice piłki nożnej z Grecji są wstrząśnięci odkryciem, jakiego dokonała tamtejsza policja. Funkcjonariusze znaleźli ciało 31-letniego piłkarza, Nikosa Tsoumanisa w jego samochodzie. Na razie nie zostały ustalone przyczyny śmierci zawodnika i policja nie wyklucza kilku hipotez z samobójstwem na czele.

Nikous Tsoumanis był zawodnikiem, który całą piłkarską karierę spędził w swojej ojczyźnie. Grek występował w tamtejszych ligach, ale miał okazję rozegrać kilkadziesiąt spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Grecji. Występował w takich klubach jak Aris Saloniki, Skoda Xanthi, czy Veria. Ostatnio reprezentował barwy zespołu Makedonikos.

Skandal w siódmej lidze polskiej! Zawodnik uderzył sędziego [WIDEO]

31-letni piłkarz znaleziony martwy w samochodzie. Popełnił samobójstwo?

To tam zaczynał piłkarską karierę. Niestety grecka prasa przekazała fatalne informacje o Tsoumanisie. Rodzina zawodnika niedawno zgłosiła jego zaginięcie. Policja niedługo potem dokonała makabrycznego odkrycia. Funkcjonariusze znaleźli samochód Tsoumanisa w porcie w miejscowości Kalamaria. W środku odkryto natomiast ciało 31-letniego piłkarza.

Wyjątkowy spacer po restauracji Roberta Lewandowskiego

Na jego szyi znajdowała się lina. Przyczyną śmierci było rzecz jasna uduszenie. Na razie jednak policja nie podaje, czy Tsoumanis został zamordowany, czy popełnił samobójstwo. Jak podaje "Marca" zawodnik miał niedawno żalić się znajomemu, że ma problemy finansowe i opowiadał, że ma myśli samobójcze. Dlatego nie można wykluczyć targnięcia się na własne życie Tsoumanisa.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze